Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

HOOVER

Wiosenne porządki z odkurzaczami Hoover

Wiosenne porządki z odkurzaczami Hoover

W najnowszej promocji Hoovera „Dobrana para” przy zakupie jednego z aż 35 modeli odkurzaczy można otrzymać w prezencie żelazko parowe. Z tym duetem konsumenci posprzątają nawet najtrudniejsze zakamarki w domu, dbając przy tym o nieskazitelny stan swoich ubrań.

W najnowszej promocji „Dobrana para” producent zachęca do wiosennych porządków, zwłaszcza że przełom marca i kwietnia to idealny moment na sprzątanie mieszkania. Najpierw najlepiej ustalić listę pomieszczeń i elementów wyposażenia, które chcemy posprzątać, następnie powinniśmy przygotować niezbędne akcesoria – zarówno środki czyszczące, jak i odpowiednie urządzenia. Dobrze dobrany odkurzacz może znacznie uprościć proces sprzątania, zwłaszcza jeśli wyposażony jest w specjalne końcówki, które zadbają o czystość całego mieszkania – od podłogi aż po sufit.

Aby skorzystać z promocji, należy zakupić jeden z 35 dostępnych modeli odkurzaczy workowych, bezworkowych lub pionowych marki Hoover, a w nagrodę producent daje żelazko parowe TIM 2500 z powłoką ceramiczną, która zapewnia rewelacyjne efekty prasowania. Wśród objętych akcją odkurzaczy są choćby pionowy, innowacyjny model Rhapsody oraz skuteczne odkurzacze cylindryczne Reactiv oraz Telios Extra.

Promocja trwa do 31 maja 2018 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.hoover.pl/promocja.

Wiosenne porządki z odkurzaczami Hoover 2
Wiosenne porządki z odkurzaczami Hoover 3
Wiosenne porządki z odkurzaczami Hoover 4
2018-04-15

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket