Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CYFROWY POLSAT

Nowe pakiety Ipli

Nowe pakiety Ipli

Wraz z nową odsłoną strony www Ipli pojawiły się nowe pakiety i promocje.

Nowością jest pakiet Ipla HBO z 5 kanałami telewizyjnymi HBO i Cinemax oraz 4 AXN, a także bogatą, liczącą na start ponad 5 tysięcy pozycji, biblioteką filmów i seriali z oferty HBO. Ponadto w serwisie pojawiły się nowe pakiety: Ipla Extra Premiery i Ipla TV. Pakiet Ipla HBO zawiera łącznie aż 11 kanałów telewizyjnych: 5 HBO, Cinemax HD i Cinemax 2 HD oraz 4 AXN, a także bibliotekę kilku tysięcy filmów i seriali z oferty HBO, która będzie sukcesywnie poszerzana. Za pełen atrakcyjnych kanałów i treści pakiet Ipla HBO widzowie zapłacą tylko 35 zł miesięcznie.

Nowy pakiet Ipla Extra Premiery w odświeżonej i rozbudowanej formie zastąpi dotychczasowy pakiet Ipla Extra. Dzięki pakietowi Ipla Extra Premiery użytkownicy wyłączą reklamy we wszystkich treściach w serwisie je zawierających, a do tego obejrzą przedpremierowe odcinki najpopularniejszych seriali i programów znanych z anten Polsatu. Za ten pakiet użytkownicy zapłacą 10 zł miesięcznie, a klienci Plusa 5 zł.

Pojawił się też nowy pakiet Ipla TV, oferujący bogactwo kanałów, czyli 87 stacji telewizyjnych. W promocji przez pierwsze 3 miesiące pakiet będzie kosztował 50 zł miesięcznie, potem jego cena wyniesie 60 zł. Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu w promocji otrzymają pakiet za 25 zł na 3 miesiące, później zapłacą 30 zł.

Użytkownicy wciąż będą mogli wybierać dotychczasowe, popularne pakiety, m.in. Ipla Sport, Ipla Filmy i Seriale, Ipla Dzieci, Ipla Wiedza i News i inne. Wszystkie pakiety (poza Ipla Eleven Sports), w tym nowe Ipla HBO, Ipla Extra Premiery, Ipla TV, będzie można wypróbować przez 14 dni bez żadnych opłat. Wszystkie pakiety będą dostępne w opcji 30-dniowej. Użytkownicy mogą zatem wybrać pakiety dopasowane do swoich preferencji i zainteresowań.

2018-04-14

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket