Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ZELMER

Wiosenne porządki z „królem wielofunkcyjności”

Wiosenne porządki z „królem wielofunkcyjności”

Specjalnie na wiosnę marka Zelmer przygotowała niezwykle atrakcyjną promocję – przy zakupie odkurzaczy piorących z linii Aquawelt Plus i Aquawelt Pro każdy otrzyma aż 150 zł premii.

Zarówno linia Aquawelt Plus, jak i Aquaqwelt Pro to propozycje dla wymagających. Wielofunkcyjne odkurzacze, które producent określa mianem „królów wielofunkcyjności”, umożliwiają nie tylko odkurzanie na sucho, lecz także zbieranie wody i błota, pranie i czyszczenie tapicerki oraz dywanów. Sprzęty z obu tych linii mogą pracować w trybie workowym lub bezworkowym z wykorzystaniem filtra wodnego. Czystość wydmuchiwanego powietrza zapewnia podwójny system filtracji: filtr EPA oraz filtr wodny.

Do odkurzaczy dołączona jest również turboszczotka, która efektywnie zbiera sierść, toteż propozycja jest skierowana także do miłośników zwierząt. Ponadto w obu liniach zaimplementowano antyzapachowy worek Safbag z węglem aktywnym, pochłaniającym nieprzyjemne zapachy.

Linia Pro to także duży zasięg odkurzania (aż 10 m) oraz wytrzymały i elastyczny wąż Flexi – wzmocniony oplotem z jedwabnych nici. A wszystko to w atrakcyjnej promocji, która trwa od 2 marca do 30 kwietnia 2018 r. lub do wyczerpania zapasów. Produkty i regulamin promocji są dostępne na stronie producenta – zelmer.pl.

Wiosenne porządki z „królem wielofunkcyjności” 2
Wiosenne porządki z „królem wielofunkcyjności” 3
2018-04-13

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket