Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MIELE

Odbierz swój prezent…

Odbierz swój prezent…

…za zakup ekskluzywnego ekspresu do zabudowy marki Miele. Producent bonifi kuje zakup kilogramowym opakowaniem wyśmienitej kawy Black Edition No. 1 oraz książką „Kawowe przyjemności z Miele”.

Aby delektować się pyszną kawą, potrzebne są nie tylko najlepsze jej gatunki i wyjątkowej jakości ziarna, ale i możliwie jak najlepszej jakości ekspres. W wypadku Miele możemy mówić o absolutnych wyżynach, tak od strony technicznej, jak i funkcjonalnej, stąd znakomita kawa gwarantowana!

Miele zachęca do skorzystania z promocji, w której ową kawę można otrzymać do zakupionego ekspresu w gratisie, tak jak i książkę „Kawowe przyjemności z Miele”, w której opisano nie tylko przepisy na różnorodne napoje kawowe, lecz także dekoracje sztuki coffee art. To wyjątkowa pozycja i dzięki niej można stworzyć niezapomniane kreacje kawowe.

Aby otrzymać wspomniane prezenty, wystarczy, że klient zarejestruje swój zakup, podając numer seryjny ekspresu do zabudowy i załączając dowód zakupu. Akcja promocyjna rozpocznie się 1 marca i potrwa do 31 grudnia 2018 r.

2018-04-12

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket