Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

iROBOT

Aktualizacja aplikacji iRobot HOME

Aktualizacja aplikacji iRobot HOME

Firma iRobot stale udoskonala komunikację ze swoimi urządzeniami. Ostatnio wprowadziła nową aktualizację, która sprawia, że roboty z modułem łączności bezprzewodowej są kompatybilne z systemami Amazon Alexa oraz IFTTT.

Przypomnijmy, że Amazon Alexa to system, który pozwala na sterowanie robotem przy pomocy głosu. Od teraz można rozpocząć, wstrzymać czy zakończyć sprzątanie dzięki krótkim i prostym komendom w języku angielskim. System głosowy jest kompatybilny z robotami marki, w których zaimplementowano moduł łączności bezprzewodowej.

IFTTT (If This Then That) to kolejna innowacja w automatyzacji pracy robotów Roomba. Dzięki niej użytkownicy robotów marki iRobot mogą np. automatycznie zakończyć lub rozpocząć cykl pracy urządzenia, a także wstrzymać sprzątanie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Warto dodać, że dzięki funkcjonującej, darmowej platformie IFTTT użytkownicy mogą szerzej wykorzystywać możliwości aplikacji i kompatybilnych z nią urządzeń.

Aplikacja iRobot HOME pozwala nie tylko na niezwykle prostą i komfortową obsługę urządzeń, ale i pomaga w programowaniu harmonogramu na cały tydzień, kontaktowaniu się z pomocą techniczną czy zakupie akcesoriów i części. Jej atutem jest fakt, że dzięki stałemu podłączeniu do sieci oprogram owanie robotów jest aktualizowane automatycznie.

2018-04-16

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket