Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

NC+

Telewizja elastyczna

Telewizja elastyczna

Platforma nc+ wprowadza ofertę „Telewizja elastyczna”, w ramach której nowi klienci pakietu Comfort+ mogą do niego dobierać i dowolnie zmieniać dodatkowe pakiety telewizyjne w cyklach miesięcznych przez cały czas umowy.

W pakiecie Comfort+ klienci otrzymują dostęp do 112 kanałów, z czego 55 w HD. Miesięczna cena za ten pakiet to 39,99 zł. Korzystając z oferty „Telewizja elastyczna”, klienci będą mogli dobierać do tego pakietu opcje dodatkowe i zmieniać je nawet w cyklu miesięcznym. Takie rozwiązanie pozwoli na zachowanie pełnej kontroli nad posiadanym pakietem i da możliwość elastycznej zmiany oferty w zależności od aktualnych potrzeb.

Do wyboru są pakiety: Dopełnienie do Extra+ (zawierający 37 kanałów), Canal+ (8 kanałów), Eleven Sports (3 kanały), HBO (3 kanały) i HBO Go oraz Multi ManPack (12 kanałów i 2 kolekcje).

Na przykład decydując się na pakiet Comfort+ (112 kanałów) z Dopełnieniem do Extra+ (37 kanałów) oraz 8 kanałami Canal+, klient zapłaci w danym miesiącu 109,99 zł. Jeśli zrezygnuje z opcji dodatkowych, to w kolejnym miesiącu zapłaci tylko podstawową miesięczną opłatę za pakiet Comfort+ w wysokości 39,99 zł.

Klienci z dekoderami WiFi PremiumBox+ oraz MediaBox+ podłączonymi do Internetu będą mogli łatwo zamawiać wybrane pakiety za pomocą żółtego przycisku na pilocie (TVI).

Dodatkowo rusza promocja obejmująca usługę multiroom oraz nowoczesne dekodery z dyskami 500 GB i/lub modułem Wi-Fi. Wybierając odpowiednią ofertę, klienci będą mogli korzystać z multiroomu i wybranych dekoderów przez pierwsze 12 miesięcy za darmo.

„Telewizja elastyczna” obowiązuje przy umowie na pakiet Comfort+ zawieranej na 24 miesiące. Opłata miesięczna 39,99 zł uwzględnia rabat za udzielenie zgód marketingowych w wysokości 5 zł/mies. Oferta promocyjna na multiroom nie obejmuje opłaty aktywacyjnej i dotyczy pierwszego sprzętu uzupełniającego.

2018-04-16

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket