Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ZAPPITI

Nowa aplikacja

Nowa aplikacja

Firma Zappiti, producent multimedialnych odtwarzaczy plików, zaprezentowała nową aplikację sterującą o nazwie Zappiti Music, współpracującą z odtwarzaczami Zappiti.

Umożliwia ona oglądanie filmów i słuchanie muzyki w łatwy i wygodny dla użytkownika sposób. Dzięki Zappiti Music można odtwarzać pliki audio zgromadzone na dowolnym urządzeniu podłączonym do domowej sieci internetowej lub bezpośrednio z lokalnej pamięci podłączonej do odtwarzacza Zappiti. Możliwe jest wyszukiwanie plików i zarządzanie nimi (kopiowanie, wycinanie, wklejanie, zmiana nazwy itp.). Można również tworzyć playlisty oraz skróty do folderów.

Aplikacja Zappiti Music jest kompatybilna z odtwarzaczami Zappiti Player 4K i 4K HDR. Działa zarówno na urządzeniach mobilnych pracujących z systemem operacyjnym Android, jak również iOS. Żeby z niej korzystać, nie trzeba włączać telewizora. Wystarczy wybrać odtwarzacz Zappiti, z którym ma współpracować, a cała kolekcja muzyczna widoczna będzie na ekranie urządzenia mobilnego – tabletu lub smartfona.

2018-04-15

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket