Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Zaprezentował sprzęt RTV na rok 2018

Zaprezentował sprzęt RTV na rok 2018

Podczas imprezy First Look w Nowym Jorku firma Samsung ujawniła szczegóły dotyczące nowej oferty sprzętu audio i telewizorów, które trafią na rynek jeszcze w tym roku.

W tym roku w ofercie Samsunga pojawią się cztery nowe urządzenia audio, które dostarczą niepowtarzalnych i dopasowanych do preferencji użytkowników wrażeń. Będą to soundbary HW-N950, HW-N650 i HW- -NW700 oraz designerski głośnik bezprzewodowy VL550 z unikatowym kontrolerem.

Soundbar HW-N950 pozwala na przetwarzanie dźwięku w innowacyjnym systemie Dolby Atmos (z dźwiękiem 7.1.4-kanałowym). Model HW-N650 został zaprojektowany głównie z myślą o fanach grania na dużym ekranie. Wykorzystuje technikę Acoustic Beam, dzięki której będzie można odnieść wrażenie, jakbyśmy znajdowali się niemal w centrum akcji. Trzeci z nowych soundbarów, czyli HW-NW700, wyposażono w system mocowania ściennego, dzięki któremu urządzenie będzie doskonale prezentować się w duecie z telewizorem Samsung QLED TV.

Podczas First Look dowiedzieliśmy się więcej na temat flagowych QLED TV, a także rozszerzonej linii telewizorów UHD, Premium UHD i modeli z dużą przekątną ekranu. Wśród nowych rozwiązań znajdziemy m.in. asystenta głosowego Bixby, technikę DFA (Direct Full Array) oraz tryb Ambient.

2018-04-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket