Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MIELE

Testujemy system Miele@home

Testujemy system Miele@home

Świat nieustannie pędzi do przodu, a najlepszym tego dowodem jest seria Miele@home, która nie tylko pozwala kontrolować sprzęt AGD zdalnie, ale także zarządza nim z poziomu urządzeń przenośnych. To rozwiązanie łączy urządzenia Miele w jedną sieć i rewolucjonizuje sposób ich obsługi.

Dzięki mobilnemu sterowaniu za pomocą aplikacji Miele@mobile, nowoczesnym funkcjom i technice sieciowej system Miele@home wspiera użytkowników w planowaniu ich dnia, nadaje nową jakość życia i zapewnia bezpieczeństwo. Podłączenie urządzeń Miele w jedną sieć odbywa się za pomocą WiFiConn@ct, co oznacza bezpośrednie połączenie z routerem WLAN w domu. Aby móc korzystać ze wszystkich zalet mobilnego zarządzania urządzeniami w domu, wystarczy bezpłatna aplikacja Miele@mobile, dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Wspomniany system marki Miele został zintegrowany z pionierskim systemem marki ABB – i-bus KNX, który spełnia najwyższe wymagania dotyczące zastosowań w nowoczesnym sterowaniu domem i budynkiem. Między innymi o tym rozmawialiśmy podczas ostatniego spotkania, które odbyło się w nowym showroomie marki ABB, przy Duchnickiej 3. Apartament pokazowy ABB Living Space Experience o powierzchni 170 m² został wyposażony nie tylko w urządzenia domowe z systemem Miele@home, ale także w inne „inteligentne” rozwiązania – zdalnie sterowane oświetlenie, rolety, klimatyzację czy biokominek, o czym opowiedzieli i co zaprezentowali podczas konferencji sami przedstawiciele ABB. Projekt showroomu oprócz Miele wsparły takie marki jak Philips Lighting, Modular Lighting Instruments, Kinnarps, Rolety Bubendorff, Saint-Gobain Building Glass Polska, Daikin, Bang & Olufsen, Hypnos Beds, Zajc Kuchnie oraz Decoflame.

Testujemy system Miele@home 2

Spotkanie otworzył dyrektor sprzedaży i marketingu Miele Sp. z o.o., Wojciech Wołonciej, który podkreślił, że system Miele@home, mimo że dostępny w sprzedaży od niedawna, po raz pierwszy został zaprezentowany rynkowi już 17 lat temu!

Testujemy system Miele@home 3

Apartament pokazowy ABB został zaprojektowany w oparciu o światowy otwarty standard KNX, dlatego m.in. urządzeniami zamontowanymi w pomieszczeniu można sterować nie tylko z paneli dotykowych i włączników, ale także urządzeń mobilnych.

Testujemy system Miele@home 4

O nowym systemie ABB, do którego podłączono sprzęty wyposażone w Miele@home, opowiedzieli kierownik showroomu – Monika Komalska oraz Krzysztof Sasin – specjalista ds. nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej ABB.

Testujemy system Miele@home 5

Ksenia Grzywacka, szkoleniowiec Miele, przybliżyła bogatą funkcjonalność Miele@home i jej aplikacji, która oferuje możliwość szybkiego i wygodnego sterowania pralką, suszarką czy zmywarką.

Testujemy system Miele@home 6

Dla zaproszonych gości gotował znakomity szef kuchni, korzystając z niezawodnych urządzeń Miele ArtLine.

Testujemy system Miele@home 7

Aplikacja informuje użytkowników także o kończącym się zapasie detergentów, np. płynów do prania czy zmywania. Dzięki funkcji ShopConn@ct produkty te będzie można w szybko i wygodnie zamówić online z poziomu ekranu smartfona lub tabletu.

O rynku mieszkań luksusowych i o samym trendzie zdalnego sterowania sprzętami AGD porozmawialiśmy podczas konferencji z Wojciechem Wołonciejem, dyrektorem sprzedaży i marketingu w Miele. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu.

2018-04-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket