Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MTP

Targi Budma 2018

Targi Budma 2018

Jak co roku Targi Budma zgromadziły rzesze odwiedzających, którzy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w budownictwie i architekturze. Nie zabrakło stref „inteligentnego” domu, pojazdów i materiałów budowlanych, wyposażenia oraz oczywiście narzędzi.

Oprócz ekspozycji produktowej i możliwości porozmawiania z przedstawicielami firm zadbano, oczywiście, o wykłady i prelekcje zarówno dla profesjonalistów jak i konsumentów, którzy budują lub wyposażają własne cztery kąty. Odwiedzający mogli poszerzyć swoją wiedzę m.in. z takich dziedzin jak budownictwo drewniane, pasywne i wykorzystanie odnawialnej energii w budynkach dodatnioenergetycznych. Nie zabrakło również budowlano-sportowej rywalizacji podczas mistrzostw Polski młodych parkieciarzy, których zwycięzcą został Michał Lipiński, i XLVII edycji turnieju budowlanego Złota Kielnia, gdzie uczniowie szkół średnich rywalizowali w takich dziedzinach jak wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych, murarskich i tynkarskich (tynkarze i murarze), dekarskich, montaż systemów suchej zabudowy, montaż i remont instalacji sanitarnych oraz prace malarsko-tapicerskie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy profesjonalnego montażu stolarki budowlanej podczas tegorocznej Monteriady.

Dla miłośników narzędzi chcących zapoznać się z nowościami produktowymi firm przygotowana była cała hala. Tam na licznych ekspozycjach można było samodzielnie przekonać się o wydajności i skuteczności oferowanych produktów.

Targi Budma 2018 2

Hitachi, które już od października będzie funkcjonować jako HiKOKI zaprezentowało m.in. szlifierkę kątową G13VE, która została wyróżniona złotym medalem targów.

Targi Budma 2018 3

▲▼Firma Dantherm prezentowała bogatą ofertę nagrzewnic marki Master.

Targi Budma 2018 4

▼Stoisko PGN zdominowały produkty marki własnej Best Tools.

Targi Budma 2018 5

▼Jedną z prezentowanych nowości Hitachi był m.in. system akumulatorów Multi Volt dla elektronarzędzi 18 i 36 V.

Targi Budma 2018 6
Targi Budma 2018 7

▼Odwiedzający stoisko marki Marax mogli przyjrzeć się ofercie sprzętu grzewczego i wentylacyjnego.

Targi Budma 2018 8
2018-03-22

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket