Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

FRANKE

Jakie wyposażenie wybrać do ponadczasowej kuchni?

Jakie wyposażenie wybrać do

Ponadczasowa aranżacja kuchennego wnętrza bazuje na przemyślanej, uniwersalnej stylistyce zabudowy oraz urządzeniach kuchennych wysokiej jakości. Od zlewozmywaka po piekarnik – wszystkie sprzęty kuchenne w takiej kuchni powinny być dopasowane do siebie, bo wizualna harmonia jest sprawdzonym antidotum na upływ czasu.

Niezależnie czy poszukujemy wyposażenia do przytulnej, zamkniętej kuchni czy przestronnej strefy gotowania połączonej z jadalnią lub salonem warto wybrać urządzania z wydłużoną gwarancją, praktyczne, ergonomiczne i innowacyjne. To najprostsza recepta na radosne gotowanie przez lata.

Szwajcarska marka Franke proponuje zestaw urządzeń Frames by Franke, który w szampańskim kolorze i szlachetnym, stalowym wykończeniu składa się z piekarnika, płyty grzewczej, okapu nablatowego i dopasowanego kolorystycznie zlewozmywaka z Fragranitu+.

W zgodzie z najnowszymi trendami, które łączą w sobie prostotę, elegancję i zaawansowane technologie płyta grzewcza z kolekcji Frames by Franke zsynchronizowana jest z okapem, który wysuwa się z kuchennego blatu wraz z uruchomieniem płyty i dostosowuje moc pochłaniania do jej mocy grzewczej.

Jakie wyposażenie wybrać do

Piekarnik z linii Frames by Franke oferuje pełne spektrum praktycznych funkcji, które są nieocenioną pomocą w codziennym gotowaniu. Technologia DCT (Dynamic Cooking Technology), bazująca na równomiernemu rozprowadzeniu ciepła dzięki innowacyjnym grzałkom i systemie obiegu powietrza to gwarancja zawsze udanych efektów pieczenia. Ponadto piekarniki Franke mają doskonałą izolację termiczną drzwi, które pozostają zawsze chłodne w dotyku, a różnorodne programy automatyczne sprawiają, że można piec rozmaite potrawy szybciej i bardziej ekonomicznie.

Niezależnie od stylu, w jakim aranżowana jest kuchnia, aby była przestrzenią ponadczasową powinna być wyposażona w funkcjonalne urządzenia najwyższej jakości. Minimalistyczny design, elegancja i zaawansowane technologie to kluczowe i uniwersalne atrybuty urządzeń kuchennych dla kuchni pomyślanych, jako ponadczasowe.

Więcej informacji o marce Franke i jej produktach znajduje się na stronie: www.franke.pl

 

Źródło: materiały prasowe

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket