Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

PEKA

Spotkanie w showroomie pełne inspiracji - fotorelacja

Spotkanie w showroomie

Pod koniec lutego odbyło się spotkanie o charakterze szkoleniowym, zorganizowane przez markę Peka w firmowym showroomie w centrum handlowym "Panorama". Podczas spotkania przedstawiciele marki opowiedzieli o produktach oraz wprowadzonych nowościach w roku 2018. Gościem specjalnym była blogerka Dagmara Jakubczak - autorka strony FORelements.pl oraz kanału na Youtube "Akademia Dagmary". Organizatorzy zadbali także o miłą atmosferę i smaczny poczestunek.

Na spotkanie zostali zaproszeni projektanci, architekci, a także producenci na codzień współracujący z firmą Peka. Wykłady rozpoczęła blogerka opowiadając m.in. o najnowszych trendach na rok 2018, które widoczne są nie tylko na tegorocznych targach, ale i wystawach wzorniczych w Polsce i na świecie.

Drugą część spotkania poprowadziły przedstawicielki marki Peka podpowiadając jakie rozwiązania zastosować w kuchni, aby jej przestrzeń nie tylko odpowiednio się prezentowała, ale była także praktyczna i ergonomiczna.

Spotkanie w showroomie

Prezentowane, praktyczne rozwiązania

Najnowsze rozwiązanie, czyli regał Smartcube zrobił na zaproszonych gościach duże wrażenie. Nowoczesny styl, prosta geometryczna forma, industrialny charakter, a przede wszystkim praktyczne zastosowanie sprawiają, że produkt sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale również w salonie czy innym pomieszczeniu mieszkania.

Półki Smartcube mogą być przeznaczone jako samodzielne elementy tworzące półki bądź w formie regału połączone ze sobą w dowolny sposób w grupie. Rozwiązanie to nie tylko półki przymocowane do ściany, ale także idealnie sprawdzą sie jako konstrukcja na wyspie oddzielająca kuchnię od salonu.

Spotkanie w showroomie2

Sprytna kuchnia

Podczas spotkania poznaliśmy także rozwiązania do przechowywania przyborów kuchennych, akcesoriów oraz produktów spożywczych. Marka Peka wprowadziła systemy, jak Dispensa, czyli podzielenie większej przestrzeni na mniejsze powierzchnie - co ma sprzyjać zachowaniu porządku i łatwością w dostepie do produktów. System może zostać uzupełniony pojemnikami YouboXi dodatkowo pozwalając na zachowanie tematycznego ładu w zapasach.

Inne poznane ciekawe rozwiązania, to np. wkład na sztućce Sky, wytłoczki Separado, system segregacji odpadów Oeko Universal, półki Sesam, czy systemy drzwi skladanych frimy Hawa, które dają możliwość chowania drzwi do wnęki pomiędzy korpusami (systemem możemy zabudować kuchnię, garderobę, pralnię czy nawet małe biuro).

Spotkanie w showroomie3

Kolejne spotkanie z cyklu odbędzie się w Warszawie w dniu 20.03.2018 r.

Spotkanie w showroomie4
Spotkanie w showroomie6
Spotkanie w showroomie7
Spotkanie w showroomie8
Spotkanie w showroomie9
Spotkanie w showroomie10
Spotkanie w showroomie11
Spotkanie w showroomie12
Spotkanie w showroomie13
Spotkanie w showroomie14

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket