Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BREVILLE

Gofrownica DuraCeramic VST072

Gofrownica DuraCeramic VST072

I do tego przez cały rok! Tak można pokrótce scharakteryzować gofrownicę – urządzenie wyjątkowe ze wszech miar. Nie tylko zapewnia ono przygotowanie zdrowych, smacznych gofrów, ale i jest uosobieniem świetnej zabawy i mile spędzonego czasu z rodziną i dziećmi. Dla najmłodszych jest to oczywiście urządzenie AGD numer jeden w każdej kuchni. I tego nikt nie zakwestionuje.

Warto więc przyjrzeć się tego typu produktom z nowym, świeżym spojrzeniem, zwłaszcza że obecnie gofry można przygotowywać na wiele wariacji, świetnie wpisując się w modne obecnie trendy kuchenne i prozdrowotne. Oczywiście, do zrobienia zdrowych, pysznych gofrów niezbędny jest dobry opiekacz. Wśród wielu marek warto zwrócić uwagę także na najnowszą propozycję marki Breville.

Breville to sprawdzona, rzetelna marka, lokująca swoje produkty w segmentach wyższych. Przekłada się to oczywiście na jakość i szereg istotnych rozwiązań. Pamiętajmy, że idealna temperatura do wypiekania to jedno, natomiast drugim ważnym elementem jest równomiernie rozprowadzone ciepło i stabilność termiczna – o wiele ważniejszy aspekt od samego parametru mocy, o czym często się zapomina.

Gofrownica DuraCeramic zapewnia bardzo dobrą przewodność ciepła na całej powierzchni, dzięki czemu gofry są chrupiące na zewnątrz i miękkie w środku, czyli najlepsze, jakie mogą być. Wysokie zawiasy urządzenia sprawiają, że ciasto rośnie bez problemu, zapewniając gofrom odpowiednią wysokość i puszystość. Konstrukcja modelu jest przy tym tak zaprojektowana, że ciasto nie wylewa się na zewnątrz, a czyszczenie nie nastręcza trudności. Pomaga w tym fakt, że gdy gofry zostaną zrobione, a urządzenie już ostygnie po pracy, płyty grzewcze można wyjąć i umyć. Model został wyposażony w pomarańczową lampkę, sygnalizującą, że urządzenie jest gotowe do pracy. Powłoka DuraCeramic gwarantuje większą odporność na wszelkiego rodzaju zarysowania w porównaniu z innymi nieprzywierającymi powłokami. Ponadto urządzenie ma antypoślizgowe nóżki i nienagrzewający się uchwyt, co jest bardzo istotne w kontekście bezpieczeństwa i higieny pracy. Model można przechowywać w pozycji pionowej, co pozwoli zaoszczędzić miejsce w kuchni. Ma też schowek na przewód.

Wzornictwo gofrownicy, mimo że klasyczne, jest ciekawe i podkreśla solidność wykonania. Warto dodać, że w zestawie z urządzeniem znalazły się także ciekawe przepisy na gofry.

Gofrownica DuraCeramic VST072 2
2018-03-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket