Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

PARADIGM

Prezentował nowości na ISE

Prezentował nowości na ISE

Kanadyjski producent sprzętu audio i audio-wideo – firma Paradigm – zaprezentował na targach ISE 2018 swoje najnowsze modele systemów głośnikowych.

Podczas imprezy można było zobaczyć m.in. kolumny głośnikowe firmy Paradigm z najnowszych serii – Monitor SE, Premier oraz Decor.

W serii Premier znalazło się aż 6 nowych modeli – dwa podłogowe, dwa podstawkowe i dwie kolumny centralne. Modele z serii Premier inspirowane są zarówno serią Persona (co widać po charakterystycznych maskownicach głośnikowych), jak i serią Prestige. Mają być dostępne w 3 wersjach kolorystycznych – czarnej, białej i espresso – w drugim kwartale 2018 r.

Również w skład serii Monitor SE wchodzą modele podłogowe, podstawkowe i centralne. Zastosowano w niej sprawdzone i opatentowane rozwiązania firmy Paradigm, np. membrany z perforowaną antyfazową soczewką PPA (Perforated Phase-Aligning) czy technikę aktywnego zawieszenia membrany ART (Active Ridge Technology).

Decor to wykonywane na zamówienie klienta systemy głośnikowe o głębokości zaledwie 2 cale, które mogą być pod względem gabarytów idealnie dopasowane do wymiarów telewizora zawieszonego na ścianie.

Paradigm dzielił stoisko z siostrzanymi producentami – Martinem Loganem i Anthemem. Martin Logan demonstrował możliwości brzmieniowe m.in. elektrostatycznych kolumn głośnikowych (z modelem Neolith na czele). Z kolei Anthem prezentował komponenty do systemów audio z najnowszej hi-endowej serii STR.

Prezentował nowości na ISE 2
2018-03-07

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket