Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BSH

Z nowym showroomem we Wrocławiu

Z nowym showroomem

Pod koniec stycznia br. uczestniczyliśmy w oficjalnym otwarciu Centrum Domowych Inspiracji we Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej. Jak sama nazwa wskazuje, showroom został stworzony, by inspirować klientów, by pokazywać im najnowsze rozwiązania techniczne do kuchni, a także zachęcić do zakupu i doradzić w wyborze wymarzonego AGD.

Na powierzchni ponad 250 m2 znalazły się więc najnowsze sprzęty takich marek jak Bosch, Siemens czy Zelmer. Nie mogło zabraknąć sprzętów drobnych, wolnostojących, ale także tych do zabudowy – wszystkie one są oczywiście podłączone i można sprawdzić ich działanie w praktyce. A to wyjątkowy atut i wbrew pozorom nieczęsto na naszym rynku w takiej skali spotykany. Warto dodać, że to już druga, po Warszawie, lokalizacja Centrum Domowych Inspiracji w Polsce. Z założenia showroom odwiedzić może każdy – zarówno konsument czy współpracujący z BSH przedstawiciel branży. Na miejscu można nie tylko przyjrzeć się wyjątkowo szerokiej ofercie BSH, ale przekonać o innowacyjności i solidności oferowanych przez jej marki produktów. Bez wątpienia wrocławskie Centrum Domowych Inspiracji to także idealne miejsce do spotkań projektantów i architektów z klientami, którzy mają okazję obejrzeć projekt wymarzonej kuchni „na żywo” i wspólnie zastanowić się nad doborem odpowiedniego sprzętu. Poza ekspozycją sprzętów w CDI znajduje się także zaaranżowana przestrzeń kuchenna z jadalnią, w której odbywają się warsztaty czy pokazy kulinarne.

W trakcie wydarzenia zaproszono Josepha Seeletso – znanego szefa kuchni, który dodatkowo otoczył to wyjątkowe miejsce swą wyrafi nowaną sztuką kulinarną. Oczywiście, wszystkie potrawy przyrządziliśmy, wykorzystując AGD niezawodnych marek BSH.

Z nowym showroomem 2

▲Zaproszonych gości powitali przedstawiciele BSH – Dariusz Bogacz oraz Olga Zalecka, zachęcili oni do wspólnego gotowania z Josephem Seeletso.

Z nowym showroomem 3

▲W warsztatach kulinarnych brylował Joseph Seeletso, który nie tylko zadbał o domową, luźną atmosferę, ale także przyrządził z nami wiele wyśmienitych dań.

Z nowym showroomem 4

▲▼Na zdjęciach niemalże pachnące „widokiem” potrawy, tatar z tuńczyka z imbirem i oliwą truflową, przepyszna kaczka podana na kuskusie z mango oraz murzynek z rozpływającą się czekoladą w środku.

Z nowym showroomem 5
Z nowym showroomem 6
Z nowym showroomem 7

▲Goście chętnie przyrządzali potrawy przy silnym wsparciu i asyście przedstawicieli BSH – od prawej: Andrzeja Maślaka oraz Dariusza Bogacza.

Z nowym showroomem 8

▲Showroom jest wyjątkowo przestronny – na 250 m2 zadbano o pełny asortyment produktów. Ciekawostką jest fakt, że niektóre prezentowane tam sprzęty zostały wyprodukowane… tuż obok, a więc w otwartej niedawno fabryce lodówek i piekarników .

2018-03-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket