Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

DOM BIANCO

Oficjalnym dystrybutorem chłodziarkozamrażarek Hitachi

Oficjalnym dystrybutorem chłodziarkozamrażarek Hitachi

Firma Dom Bianco, znany dystrybutor wielu prestiżowych marek, wprowadziła do swojej oferty kolejny wyjątkowy brand.

Mowa o japońskiej marce Hitachi i jej niezwykle ciekawych technicznie, funkcjonalnie, ale także stylistycznie chłodziarkozamrażarkach. Współpracę z marką Hitachi Dom Bianco rozpoczęło na początku 2018 r. i już w lutym pojawiły się pierwsze modele, które trafią do najważniejszych kanałów dystrybucji w całej Polsce.

Hitachi w segmencie chłodnictwa jest jedną z najbardziej wyspecjalizowanych marek z wieloma innowacyjnymi i proekologicznymi rozwiązaniami. Lodówki producenta dostępne są w większości krajów na świecie, a sama grupa Hitachi tylko w Europie ma ponad 140 spółek zatrudniających łącznie blisko 11 tysięcy pracowników. Koncern ma siedzibę w Tokio, składa się z wielu oddziałów i prowadzi niezwykle aktywną działalność badawczo-rozwojową, wydając rocznie kilka miliardów dolarów w licznych centrach R&D w Azji, Europie czy Ameryce Północnej.

Dom Bianco w swojej ofercie będzie miało w Polsce kilka wariantów modeli, zarówno popularne dziś konstrukcje side by side i french door, a także standardowe chłodziarkozamrażarki z dolnym lub górnym zamrażalnikiem. W dystrybucji pojawią się także nieco mniej znane lodówki, np. modele big french.

– Jesteśmy zadowoleni z współpracy z tak renomowaną i innowacyjną marką na świecie. Produkty Hitachi są rozpoznawalne na całym świecie, także w Polsce. Wierzymy, że nasza polityka prowadzenia marki na tym rynku będzie dla producenta i dla nas owocna. Wierzymy też, że wysoko pozycjonowane modele lodówek trafią do wielu polskich domów, a ich funkcjonalność sprosta największym wymaganiom i potrzebom klientów – komentował specjalnie dla nas Grzegorz Mniszko, Key Account Manager.

Oficjalnym dystrybutorem chłodziarkozamrażarek Hitachi 2
2018-03-03

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket