Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

W szczytnym celu

W szczytnym celu

Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nikomu opisywać nie trzeba. Podobnie jak Cook Story by Samsung, czyli studia kulinarnego, otwartego w zeszłym roku z wielką pompą i dziś niezwykle już prężnie działającego.

A co łączy te dwie sprawy? Łączy je to, że Samsung wziął udział w szlachetnej akcji, jaką jest WOŚP, i wystawił na licytację coś wyjątkowego, a mianowicie gotowanie i kolację z Jakubem Bottą, który zyskał popularność dzięki udziałowi w popularnym programie Polsatu „Top Chef”, w profesjonalnie wyposażonym studio Cook Story by Samsung. Nie każdy ma szansę choć raz w życiu gotować w profesjonalnie wyposażonej kuchni, dlatego była to okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym.

Każdy zainteresowany mógł sprawdzić menu tych niezwykłych warsztatów, jeśli nie chciał licytować w ciemno. Aukcja cieszyła się popularnością, a warsztaty odbyły się 15 lutego 2018 r. w studio kulinarnym Cook Story by Samsung w budynku Royal Wilanów przy ulicy Klimczaka 1a. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał fartuch, a dochód z licytacji został przekazany fundacji Jurka Owsiaka, która w tym roku grała dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

2018-03-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket