BOCONCEPT

BoConcept łączy siły z Fundacją Ronalda McDonalda

BoConcept łączy siły z Fundacją

Marka BoConcept wspiera Fundację, wyposażając Domy Ronalda McDonalda w funkcjonalne meble i dodatki wysokiej jakości. Dzięki zaangażowaniu firmy, wnętrza przypominają domowe zacisze, poprawiając nastrój dzieciom i ich rodzinom.

Fundacja Ronalda McDonalda powstała w 2002 roku z inicjatywy firmy McDonald’s Polska. Jej mottem jest „Tworzenie, wspieranie i realizacja programów, które pomagają dzieciom żyć w zdrowiu i pomyślności, aby rodzina mogła być razem”. W celu realizacji misji, Fundacja buduje domy przy szpitalach, by bliscy małych pacjentów mogli być przy nich i wspierać ich w walce z chorobą. Poza budową domów, organizacja zajmuje się także promowaniem wczesnej diagnostyki chorób nowotworowych, poprzez szkolenia dla lekarzy pierwszego kontaktu, organizację konferencji dla onkologów dziecięcych, a także finansowanie wydawnictw z zakresu onkologii dziecięcej. Od 2005 roku Fundacja w Polsce prowadzi również bezpłatne, profilaktyczne badania USG małych dzieci.

2018-02-20
boconcept , dodatki , fundacja ronalda mcdonalda , meble , wnętrza