SAMSUNG

Soundbar HW-K850

Soundbar HW-K850

Samsung Audio Lab to nowoczesne laboratorium w Stanach Zjednoczonych. To właśnie w tym miejscu zespół inżynierów i specjalistów Samsunga pracuje nad nowymi rozwiązaniami audio. Teraz do szerokiej gamy bezprzewodowych soundbarów tego producenta dołączył model HW-K850, kompatybilny z techniką Dolby Atmos.

Soundbar HW-K850 to urządzenie przeznaczone przede wszystkim dla użytkowników poszukujących uniwersalnego urządzenia audio, które oferować będzie czysty i bogaty w detale dźwięk. Zestaw składa się z subwoofera i listwy soundbarowej. Każdy z 11 wbudowanych w nią głośników ma oddzielny wzmacniacz. Wrażenia dźwiękowe potęguje obsługiwana przez urządzenie technika Dolby Atmos, z wykorzystaniem której można uzyskać wielowymiarowy dźwięk przestrzenny. Urządzenie obsługuje dwa dodatkowe kanały audio, które emitują dźwięk ku górze (system 3.1.2-kanałowy).

Odpowiednio rozstawione w listwie soundbarowej głośniki szerokopasmowe zapewniają szeroką scenę dźwiękową. Pozwala to cieszyć się dobrej jakości dźwiękiem niezależnie od usytuowania miejsca odsłuchowego w domowym salonie.

Soundbar będzie stanowił doskonałe połączenie z odtwarzaczem Samsung UHD Blu-ray i telewizorem wyświetlającym obraz w rozdzielczości Ultra HD, takim jak np. Samsung QLED TV. Płynne przetwarzanie treści dużej rozdzielczości zapewnia technika 4K Pass-Through. Urządzenie pozwala na przetwarzanie sygnału z rozdzielczością 24 bity i częstotliwością próbkowania nawet do 192 kHz.

Dodatkowym udogodnieniem z punktu widzenia użytkownika jest szereg funkcji, które ułatwiają obsługę i instalację sprzętu. Soundbar można bezprzewodowo połączyć m.in. z telewizorem firmy Samsung. Co więcej, urządzenia te będą pasowały do siebie pod względem wzornictwa i nie trzeba martwić się o plątaninę niepotrzebnych kabli. Aplikacja Samsung Wireless Audio-Multiroom, która dostępna jest na smartfony i tablety, pozwoli na sterowanie soundbarem. Umożliwia ponadto odtwarzanie muzyki znajdującej się w pamięci urządzenia mobilnego lub z popularnych serwisów streamingowych, takich jakich jak Spotify czy Tidal.

Soundbar HW-K850 2
2018-02-23
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket