Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SONOS

Współpraca z Ikeą

Współpraca z Ikeą

Sonos, amerykański producent designerskich urządzeń do bezprzewodowych systemów multiroom, nawiązał współpracę z firmą Ikea – znanym na całym świecie przedsiębiorstwem zajmującym się głównie sprzedażą detaliczną oraz produkcją mebli i artykułów dekoracyjnych.

Rezultatem wspólnych działań ma być stworzenie wyjątkowego pod względem wzornictwa dobrej jakości nagłośnienia, które pozwoli na wygodne wielostrefowe odtwarzanie muzyki w domowym zaciszu.

Dzięki partnerstwu firmy Sonos, Ikea ma zamiar powiększyć ofertę sprzętu z segmentu smart home, tym razem wprowadzając do sprzedaży sprzęt do bezprzewodowych systemów multiroom audio. Dotychczas w ofercie szwedzkiego giganta można było znaleźć m.in. akcesoria do bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych, a także „inteligentne” oświetlenie (seria Tradfri). Na efekty współpracy Sonosa i Ikei przyjdzie nam jednak poczekać do 2019 r., na kiedy to planowane jest pojawienie się sprzętu audio w sieci salonów Ikea.

Partnerstwo z Sonosem to kolejna współpraca Ikei z dużym producentem elektroniki domowej. W 2012 r. Ikea nawiązała współpracę z firmą TCL przy opracowywaniu innowacyjnej serii Uppleva, integrującej meble ze sprzętem audio-wideo – telewizorami i multimedialnymi systemami nagłośnieniowymi.

2018-02-12

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket