Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

iROBOT

Mocne uderzenie

Mocne uderzenie

Firma i zarazem marka iRobot słynie z produkcji najbardziej zaawansowanych technicznie robotów sprzątających. Końcówka ubiegłego roku i szereg wygranych plebiscytów oraz niezliczone wyróżnienia potwierdzają niezwykle silną pozycję marki na polskim rynku.

Swoisty worek nagród w ostatnich tygodniach 2017 r. rozwiązała wygrana w rankingu najlepszych robotów odkurzających zorganizowanym przez redakcję magazynu „PC World”. Zwycięzcą okazał się model odkurzający Roomba 966. Wiązało się to z wyróżnieniem „Wybór Redakcji 2017”. Jury byli oczywiście dziennikarze. Drugim wyróżnionym modelem, z niezwykle bogatej oferty firmy, okazał się Roomba 696, a to wszystko zaledwie w niespełna pół roku po debiucie na rynku polskim.

Do dużej i imponującej kolekcji nagród dołączył model 966 w plebiscycie Tech Awards 2017 w kategorii AGD. Tech Awards to największy w naszym kraju plebiscyt dotyczący nowych technologii. Jury stanowią tu zarówno fani techniki, jak i eksperci w postaci najważniejszych pracowników polskich serwisów technologicznych. Trzeba więc przyznać, że jury jest naprawdę zacne. Nagroda jest tym cenniejsza, że pokazuje, iż roboty marki iRobot są doceniane zarówno przez konsumentów i użytkowników, jak i profesjonalistów.

Mocne uderzenie 2
2018-02-12

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket