Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

JURA

Nowym członkiem CECED Polska

Nowym członkiem CECED Polska

Jeden z najbardziej uznanych na świecie producentów ekspresów do kawy, szwajcarska marka JURA, dołączyła do grona członków CECED Polska. Związek pracodawców branży AGD został utworzony w Polsce w 2004 r. i reprezentuje wiele uznanych firm i marek z sektora AGD.

CECED Polska jest jedyną reprezentacją producentów i importerów z branży AGD. Do organizacji należą obecnie wszystkie najważniejsze firmy i marki występujące nad Wisłą, wśród nich m.in. Amica, Bosch, Beko, Electrolux, Samsung czy Whirlpool. Grono to sukcesywnie się powiększa, czego doskonałym przykładem jest JURA Poland, która jest 27. firmą w gronie CECED Polska i uosabia najwyższą jakość i słynną, szwajcarską precyzję.

CECED reprezentuje producentów i firmy w wielu tematach, począwszy od ochrony środowiska i elektroodpadów, po prawa konsumenckie i standaryzację. Uczestniczy zarówno w wielu gremiach rządowych, jak i pozarządowych oraz jest autorem wielu inicjatyw (np. Kodeksu Dobrych Praktyk Sprzedaży AGD), a także konferencji (coroczna konferencja o zużytym sprzęcie, Kongres AGD). Od początku swego istnienia działa niezwykle dynamicznie i efektywnie, dbając o interesy firm członkowskich w obszarach nowo tworzonego prawa, zmian w aktach już istniejących czy ochronie interesów branży w wielu obszarach jej działalności.

CECED Polska należy do europejskiej organizacji producentów AGD – CECED Europe. Organizacja ta została założona w 1958 r. i zrzesza koncerny oraz krajowe organizacje branży AGD. W tym roku przypada jubileusz 60-lecia istnienia tej ważnej dla producentów AGD organizacji na świecie.

2018-02-10

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket