Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ELICA

Ruszył polski fanepage. Polubisz to?

Ruszył polski fanepage. Polubisz to?

Elica jest cenionym na całym świecie producentem wysokiej jakości okapów kuchennych, który słynie z oryginalnego wzornictwa – m.in. to prezentować będzie w dziale aktualności na nowym, polskim profilu w serwisie Facebook.

Niedawno polski od dział marki Elica zdecydował się na promocję swych produktów w social mediach, dokładniej na fanpage’u na Facebooku (Elica Polska). Obecność firmy w mediach społecznościowych na pewno pomoże w dotarciu do większej grupy odbiorców, a także stanie się idealną okazją do poznania potrzeb konsumentów oraz ich opinii na temat włoskich produktów. Takie rozwiązanie jest bardzo istotne w marketingu internetowym, nie tylko dla wizerunku marki – to także cenne źródło informacji o nowościach, promocjach czy ważnych wydarzeniach w życiu firmy.

– Wraz z nowym rokiem rozpoczynamy nowy projekt – Elica Polska na Facebooku. Na naszym profilu znajdziecie wiele pomysłów, inspiracji, ciekawostek i nowinek ze świata Elica, gdzie innowacja, technologia i design łączą się dla komfortu w kuchni. Zachęcamy do obserwowania! – czytamy w jednym z ostatnich postów producenta.

Ruszył polski fanepage. Polubisz to? 2
2018-02-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket