Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BOSCH

Diamentowa nagroda

Diamentowa nagroda

Końcówka roku to czas wielu podsumowań i rozstrzygnięć – dotyczy to także wielu konkursów i nagród. Grupa Bosch została doceniona m.in. za inwestycje w Polsce w roku 2017 prestiżowym „Diamentem Top Industry”.

To wyjątkowe wyróżnienie niemiecki koncern otrzymał za budowę i uruchomienie dwóch nowych fabryk we Wrocławiu. Podczas uroczystej gali wręczenia nagród podkreślano, że tak duże inwestycje w Polsce są dowodem zaufania marki Bosch i swego rodzaju prezentem na 25. rocznicę obecności koncernu w Polsce.

Podczas uroczystej gali po raz szósty zostały nagrodzone firmy, które są związane z branżą przemysłową, swoją działalnością i inwestycjami w sposób widoczny i bezdyskusyjny przyczyniły się do rozwoju polskiej gospodarki, a ponadto wyróżniły się także innowacyjnością, która jest również bardzo istotna. Wręczenie nagród zwieńczyło konferencję Top Industry Summit, a laureaci zostali wyłonieni w ośmiu kategoriach i było ich aż jedenastu. W kapitule konkursu zasiadły tak znakomite osobistości jak choćby prof. Zbigniew Floriańczyk z Politechniki Warszawskiej czy dyrektor generalny firmy Fluor – Grzegorz Czul. Gratulujemy!

2018-02-08

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket