Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Łódź Design Festival – nowy termin 2018

Łódź Design Festival –

Łódź Design Festival to prestiżowe i tłumnie odwiedzane wydarzenie związane z wzornictwem w Polsce, którego historia sięga 2007 roku. Oczekiwane przez miłośników designu wydarzenie w tym roku odbędzie się z nowa datą – Łódź odwiedzimy nie w październiku, a w maju.

Od pierwszej edycji projekt nieustannie zmieniał się na lepsze oraz został wzbogacony o nowe elementy. Poza programem głównym, w którego skład wchodzą wystawy, obecnie podczas festiwalu ma miejsce także konkurs dla początkujących projektantów „make me!”, a także plebiscyt oraz późniejsza wystawa „must have”, która zaprezentuje najlepsze polskie produkty i usługi. Dodatkowymi atrakcjami są choćby liczne wykłady oraz prezentacje, a także spotkania z międzynarodowymi autorytetami w dziedzinie designu. Dla osób posiadających dzieci organizatorzy stworzyli specjalną strefę edukacyjną dla najmłodszych – „Edukrecję”.

Organizatorzy ŁDF wprowadzili nową datę wydarzenia – 19–27 maja, a także zmienili nieco formułę imprezy. Dotychczasowa grupa docelowa festiwalu, czyli dedykowana grupa specjalistów z branży (m.in. architekci, projektanci), rozszerza się o wszystkich miłośników designu, którzy są ciekawi nowych trendów i świata. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji są „Refleksje”.

Festiwal podczas dotychczasowych edycji przyciągnął ponad 350 000 pasjonatów wzornictwa z całego świata.

Fot. http://www.lodzdesign.com/

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket