SAMSUNG

Smart TV łatwe połączenie i szybkie udostępnianie

Smart TV

W tym roku telewizory Samsung jeszcze sprawniej połączą się z urządzeniami mobilnymi. Użytkownicy szybko i łatwo udostępnią treści i otrzymają spersonalizowane rekomendacje.

 

Smart TV nie jest nową koncepcją, ale ciągły rozwój w tej dziedzinie pozwala wprowadzać ulepszenia i sprawia, że telewizory smart lepiej współpracują z innymi urządzeniami czy z siecią.

Aplikacja SmartThings – łatwe połączenie i szybkie udostępnianie

Czasy, kiedy proces konfiguracji nowego telewizora – mimo, że najczęściej jednorazowy – był złożony i wieloetapowy, już się skończyły. Telewizory Samsung Smart TV w 2018 r. są tego przykładem.

W aplikacji SmartThings użytkownik otrzymuje wszystko, co jest potrzebne, aby szybko i płynnie przejść przez proces konfiguracji i zacząć w pełni korzystać z nowego telewizora. Kilka kliknięć w aplikacji mobilnej SmartThings wystarczy, aby rozpoznać sieć Wi-Fi, dekodery STB, ulubione aplikacje i informacje o koncie Samsung.

Treści, oferowane przez popularne platformy VoD, najlepiej ogląda się na dużym ekranie telewizora, ale zdarza się, że ulubione seriale, wyświetlane na urządzeniu mobilnym, umilają drogę do pracy. Teraz, dzięki SmartThings, jeśli użytkownik będzie zalogowany do aplikacji wideo na urządzeniu przenośnym, telewizor połączy się z tym samym kontem automatycznie. Tym samym nie ma już potrzeby ponownego wprowadzania danych. Co więcej, użytkownik sam wybierze, które aplikacje będą łączyć się w ten sposób z telewizorem.

Nowe telewizory Samsung Smart TV będą miały pulpit SmartThings. Dzięki temu staną się nie tylko sercem salonu, ale – za sprawą Internetu rzeczy (IoT) – także całego domu. Na ekranie telewizora można będzie podejrzeć, co jest w lodówce, sterować oświetleniem, ustawić termostat  i zrobić wiele więcej. Na przykład zdjęcia z niezapomnianych wakacji w Paryżu można będzie przesyłać na telewizor, aby bliscy mogli śledzić podróż siedząc wygodnie przed telewizorem.

 

2018-01-29
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket