Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BLANCO

Perfekcyjna strefa zmywania? Solenta-S Senso

Perfekcyjna strefa zmywania?

Kuchnia to szczególne miejsce w naszym domu, to w niej przebywamy najchętniej. Warto wiec dobrze wybrać zlewozmywak – funkcjonalny, ładny, ale dziś niezmiernie ważny jest też atrybut innowacyjności. Blanco o tym wie szczególnie, wprowadzając do oferty „inteligentną” baterię sensorową.

Włączenie wody przy pomocy oblepionych od ciasta dłoni to udręka sama w sobie – nie dość, że później musimy czyścić samą baterię, ale nierzadko regulator nie pozwala nam precyzyjnie wybrać odpowiedniej temperatury. Sytuacji w których potrzebujemy bezdotykowo włączyć wodę jest więcej, dlatego marka Blanco stworzyła ciekawą innowację.

Najważniejszą cechą najnowszej baterii jest zastosowanie w niej nowoczesnej technologii sensorowej z funkcją Start-Stop. Rozwiązanie genialne w swojej prostocie, znane nam dobrze z baterii łazienkowych spotykanych we wnętrzach choćby toalet publicznych. Otwieramy dźwignię dopływu wody, w ten sposób wprowadzając baterię w stan „gotowości” – o czym przypomina nam niebieska dioda w wyświetlaczu LED.

Umieszczony w ramieniu wylewki czujnik ruchu obraca się wraz z nią. Wystarczy przesunąć rękę w jego stronę i gotowe! Jeden ruch i włączamy lub wyłączamy strumień wody. Optymalna odległość pomiędzy czujnikiem i komorą zlewu sprawiają, że klient nie uruchomi jej przypadkowo. Baterię wyposażono też w dwa rodzaje strumienia i wbudowaną funkcję przełączania. Bateria dostępna jest w wersji z dźwignią z prawej lub z lewej strony.

Oprócz praktycznego zastosowania, bateria Solenta-S Senso zwraca uwagę także przemyślaną konstrukcją i wzornictwem. Elastyczną wylewkę przytrzymuje precyzyjny, magnetyczny uchwyt, a jej wykonanie i wysoki komfort obsługi sprawiają, że bateria idealnie komponuje się w niemal każdym stylu wnętrza. Do wyboru mamy wykończenie chromowane oraz w kolorze stali UltraResist. Dostępna jest również wersja bez czujnika sensorycznego Blanco Solenta-S.

Fot. Comitor

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket