Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ZAJC KUCHNIE

Ponadczasowe wnętrze z nutą amerykańskiego stylu - model kuchni NY

Ponadczasowe wnętrze z nutą amerykańskiego stylu -

Wybór odpowiedniego modelu kuchni jest bardzo trudny, nie tylko ze względu na zmieniające się trendy wnętrzarskie, ale też fakt, że meble wybieramy na lata. Jeśli lubujemy się w stylu subtelnym i minimalistycznym idealne ponadczasowe rozwiązanie ma dla nas marka Zajc.

Nowy model kuchni NY to zaprojektowana przez polskiego architekta Adama Pulwickiego (Pulva) propozycja dla osób wybierających klasyczną stylistykę wnętrz kuchennych. Model łączy styl kuchni amerykańskich z typowym dla marki minimalizmem projektowym. Kuchnia więc charakteryzuje się przestronnym wnętrzem, z frezowanymi frontami wykończonymi matowym lakierem fornirowym w odcieniu grafitu (choć 7 pozostałych wersji kolorystycznych frontów pozwala na dużą dozę indywidualnego podejścia do projektu). Blaty dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: ciemnych (Altair, Marengo) oraz beżowej (Haiku)

Ponadczasowe wnętrze z nutą amerykańskiego stylu - 1

Dodatkowym atutem prezentowanego modelu kuchni jest system specjalnie zaprojektowanych organizerów do szuflad, które pozwalają na swobodne formowanie przegródek przy pomocy ruchomych stalowych elementów wsuwanych w żłobienia drewnianej podstawy. NY łączy w sobie elegancję, minimalizm jak i również dużą ilość miejsca do pracy.

Zdjęcia: Zajc Kuchnie

Ponadczasowe wnętrze z nutą amerykańskiego stylu - 2
2018-01-24
mstrzykalska

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket