Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

EuroCucina - w kwietniu na 57. edycję do Mediolanu!

EuroCucina -

Jedne z największych, międzynarodowych targów mebli kuchennych EuroCucina odbędą się w dniach 17–22 kwietnia 2018 r. W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 130 wystawców i prawie 311 800 odwiedzających z 160 krajów, w tym najlepszych producentów, projektantów i specjalistów rynku meblowego.

Odbywające się co dwa lata, targi mają miejsce w Fiera Milano równocześnie z targami „Salone del Mobile”. EuroCucina 2018 zostanie także uzupełniona o imprezę towarzyszącą „FTK – Technology for the Kitchen” prezentującą technologię koncentrującą się na innowacyjnych produktach i prototypach w sektorze urządzeń kuchennych. W tych samych dniach można będzie także oglądać światową wystawę łazienek, w ramach targów „Salone Internazionale del Bagno”.

EuroCucina to doskonała okazja do zaprezentowania nowych i innowacyjnych rozwiązań dla przestrzeni kuchennej, a także wymiany informacji, dyskusji i poznania nowych partnerów biznesowych. Luksusowe produkty, zaawansowane technologicznie urządzenia – to wszystko będziemy mogli podziwiać już niebawem na targach, które na pewno, jak co roku, zainspirują projektantów do stworzenia oryginalnych aranżacji wnętrz.

Fot. salonemilano.it, eurocucina 2016

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket