Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

NORDMENDE

Radioodbiornik Transita 210

Radioodbiornik Transita 210

W ofercie marki Nordmende dostępny jest radioodbiornik Transita 210. To kompaktowe urządzenie wyposażone zostało w dobrej jakości głośniki oraz kilka funkcji i rozwiązań technicznych przydatnych nie tylko w domowym zaciszu.

Model Transita 210 ma wbudowane tunery radiowe – analogowy (FM) i cyfrowy (DAB+). Regulacji częstotliwości radiowej i głośności dokonuje się za pomocą dużego i wygodnego w użytkowaniu pokrętła, które znajduje się na bocznym panelu urządzenia. W pamięci radioodbiornika można zapisać do 10 programów radiowych dla tunera FM i 10 dla tunera DAB+. Dobrej jakości odbiór sygnału radiowego pozwala uzyskać zintegrowana antena teleskopowa. Radioodbiornik został wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania (Sleep). Może też pełnić funkcję elektronicznego budzika z funkcją drzemki (Snooze).

Urządzenie obsługuje standard Bluetooth, dzięki któremu można wygodnie, bo bezprzewodowo, odtwarzać muzykę z urządzeń mobilnych. Transita 210 ma też funkcję NFC, dzięki której nawiązywanie połączenia ze smartfonem lub tabletem kompatybilnym z tym rozwiązaniem będzie znacznie szybsze i łatwiejsze. Na tylnym panelu dostępne są wyjście słuchawkowe i wejście liniowe audio (obydwa to gniazda jack 3,5 mm). Urządzenie charakteryzuje się mocą 6 W RMS. Ma wbudowany akumulator litowo- jonowy o pojemności 2200 mAh, który pozwala nawet na 8 godz. odtwarzania muzyki z radia. Model Transita 120 może być też zasilany sieciowo.

Radioodbiornik Transita 210 2
2018-01-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket