Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ULTRASONE

Słuchawki PRO 780i

Słuchawki PRO 780i

Niemiecki producent słuchawek – firma Ultrasone – wprowadził do oferty model PRO 780i, w którym wykorzystano innowacyjną technikę S-Logic Plus.

Model Ultrasone PRO 780i to godny następca modelu HFI 780, k tóry zdobył uznanie wielu użytkowników i fachowców z branży audio. Po słuchawkach HFI 780 odziedziczył wiele zalet, m.in. potężne niskie tony i klarowne wysokie częstotliwości. Podobnie jak poprzednik charakteryzuje się konstrukcją zamkniętą i w ykorzystuje technikę S-Logic Plus. Rozwiązanie to zwiększa przestrzenność dźwięku odtwarzanego przez słuchawki. Technika S-Logic Plus opiera się na asymetrycznym układzie przetworników w muszlach prawego i lewego kanału, co pozwala uzyskać wyjątkowo realistyczne oddanie sceny muzycznej i lepszą lokalizację źródeł pozornych. Dzięki temu słuchacz cieszy się doznaniami porównywalnymi z tymi, których dostarcza para dobrej jakości kolumn podłogowych. S-Logic Plus to także możliwość słuchania na niższym poziomie głośności, co chroni słuch użytkownika i zmniejsza jego zmęczenie. W nowych słuchawkach firmy Ultrasone zastosowano 40-milimetrowe przetworniki elektroakustyczne z pozłacanymi membranami. Dzięki nim brzmienie modelu PRO 780i przypomina to znane raczej z konstrukcji otwartych. Słuchawki przetwarzają wyjątkowo szerokie pasmo akustyczne – od 10 Hz aż po 26 kHz, a zastosowane w nich rozwiązania gwarantują przekazywanie pełnego zakresu informacji muzycznej. Model PRO 780i wyróżnia się dużym komfortem użytkowania. Jest to istotne z właszcza dla tych użytkowników, którzy korzystają z nausznych słuchawek na co dzień przez wiele godzin. Producent wprowadził dwa rodzaje poduszek nauszników, które można w prosty i szybki sposób w ymienić. Użytkownik m oże w ięc s am z decydować, c zy woli nauszniki wykończone imitacją skóry, czy może miękkim welurem.

Oprócz dwóch par poduszek nauszników w komplecie znajduje się futerał ułatwiający przenoszenie słuchawek . W zestawie są także 2,5-metrowy kabel zakończony pozłacanym stereofonicznym wtykiem jack 3,5mm oraz przejściówka na jack 6,3 mm.

W ofercie firmy Ultrasone w serii PRO dostępne są jeszcze trzy inne modele – PRO 480i, PRO 580i oraz PRO 900i.

2018-01-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket