Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

HORN DISTRIBUTION

Spektakularne sukcesy, wyjątkowe osobowości

Spektakularne sukcesy,

Tegoroczna wystawa Audio Video Show & Smart Home była dla firmy Horn i jej wielu uznanych marek nad wyraz wyjątkowa. I to z wielu względów. Horn nie tylko zaskoczył największą liczbą ekspozycji i pokazał największą liczbę marek, ale i wszystkim jej pokazom towarzyszyły najznamienitsze osobistości świata audio oraz najbardziej wyrafinowany sprzęt.

To, że aby dostać się do wielu sal odsłuchowych, trzeba było swoje odstać i odczekać, jest już także tradycją – tak najlepszych marek, jak i organizowanej przez Adama Mokrzyckiego imprezy, która na swoje 20-lecie pobiła wszelkie możliwe rekordy.

Od lat też tradycją jest, że spółka Horn zaprasza wszystkich swoich przyjaciół, partnerów handlowych, artystów czy dziennikarzy na wieczorne spotkanie, które podsumowuje udział w targach, ale jest też okazją do rozmów w nieco luźniejszej formie. W tym roku warszawska firma zaprosiła swych gości do znanej i lubianej restauracji Izumi Sushi w Alejach Jerozolimskich. Impreza, przybrała wymowną i nawiązującą do targów nazwę („After Audio”) i pojawiły się na niej czołowe firmy handlowe, redakcje oraz przedstawiciele wielu renomowanych marek oraz organizacji branżowych czy instytucji badawczych.

Nad wyraz ciężko oddać jest ducha imprezy oraz panującą tam atmosferę, ale bez wątpienia ten wieczór po wystawie należał do firmy Horn. To tu pojawiła się najliczniejsza grupa reprezentantów z najważniejszych kanałów dystrybucji ekskluzywnego audio, to tutaj zebrała się wyjątkowa okazała i największa chyba w jednym miejscu reprezentacja dziennikarzy zajmujących się sprzętem audio nie tylko z Polski, ale i wielu innych krajów. Wreszcie to tu także tego wieczora bawiły się najbardziej wpływowe i ważne osobiści świata audio i dobrego brzmienia, które pojawiły się na Audio Video Show & Smart Home. Trzeba przyznać, że Horn Distribution to nie tylko nad wyraz sprawnie i efektywnie działająca firma handlowa. To także wyjątkowy zespół ludzi, którzy potrafią stworzyć dobrą atmosferę, nawiązywać przyjaźnie i utrzymywać dobre, partnerskie relacje. To wszystko sprawia, że firmę i jej marki się ceni i im ufa. Cechami, które wyróżniają firmę, są także bez wątpienia otwartość oraz profesjonalizm w działaniu. I to wszystko tworzy spektakularny jej sukces, dzięki któremu firma nie tylko najszybciej obecnie rozwija się w swoim segmencie rynku, ale i wszyscy z uśmiechem na twarzy chętnie o niej mówią i chętnie z nią współpracują. Warto przypomnieć, że spółka Horn Distribution SA obchodziła niedawno swoje 25-lecie istnienia. Od początku działalności oferuje ona wysokiej klasy sprzęt audio i wideo, zarówno do użytku domowego, jak do zastosowań profesjonalnych. W jej portfolio znajduje się wiele znakomitych oraz niezwykle cenionych i popularnych na świecie marek, takich jak choćby Alpine, Denon, Dali czy Marantz. Horn od lat jest czołową firmą w Polsce w segmencie sprzętu audio, ma własne salony sprzedażowe i dynamicznie rozwija swoją działalność na wielu rynkach zagranicznych, m.in. w Szwajcarii, na Węgrzech, Litwie czy w Czechach. Więcej o tegorocznej odsłonie Audio Video Show & Smart Home oraz licznych ekspozycjach Horn Distribution piszemy w oddzielnym artykule.

Spektakularne sukcesy, wyjątkowe osobowości 2

▲Symboliczną lampkę szampana za jubileusz Audio Video Show & Smart Home wznieśli czołowi w Europie dziennikarze audio, założyciel i organizator targów – Adam Mokrzycki (trzeci od prawej) oraz gospodarz „After Audio” – Sylwiusz Gut – dyrektor handlowy Horn Distribution (pierwszy z prawej).

Spektakularne sukcesy, wyjątkowe osobowości 3

▲Wyrazista marynarka, pasja i oblegający go tłum dziennikarzy i miłośników – to od lat cechy rozpoznawalne Kena Ishiwaty – legendarnego ambasadora marki Marantz.

Spektakularne sukcesy, wyjątkowe osobowości 4

▲Od lewej stoją: Sylwiusz Gut – dyrektor handlowy Horn Distribution SA, Jorge Gonçalves – magazyn „Audio & Cinema em Casa”, Andrzej Kisiel – magazyn „Audio” oraz Paul Miller z „Hi-Fi News” – aktualny prezydent organizacji EISA.

Spektakularne sukcesy, wyjątkowe osobowości 5

▲Dali od lat jest w Polsce synonimem duńskiej myśli technicznej w segmencie kolumn głośnikowych i ma wielu zagorzałych zwolenników.

Spektakularne sukcesy, wyjątkowe osobowości 6

▲Sam na sam z najnowszym sprzętem Denona. Na tę chwilę na tegorocznej wystawie Audio Video Show & Smart Home trzeba było czasem naprawdę długo poczekać…

Spektakularne sukcesy, wyjątkowe osobowości 7

▲Horn Distribution prezentował w wielu salach szerokie spektrum swoich marek. Wśród nich nie zabrakło brandu Wilson.

2018-01-10

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket