Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

The Wall pierwszy na świecie modułowy telewizor MicroLED

The Wall pierwszy na świecie modułowy telewizor

146-calowy modułowy telewizor z samodzielnie emitującą światło technologią MicroLED to jedna z wielu innowacji, które zaprezentowane zostały na tegorocznej imprezie 2018 First Look.

Modułowy ekran MicroLED 146'' oferuje użytkownikom bogactwo wrażeń wizualnych i wyznacza kierunek ewolucji technologii, gdzie telewizor pełni rolę inteligentnego centrum codziennego życia.

Tegoroczna impreza First Look przyciągnęła ponad 300 przedstawicieli mediów z całego świata i środowisk opiniotwórczych. Na scenie wystąpili Jonghee Han, Samsung’s President of Visual Display oraz Dave Das, Senior Vice President of Consumer Electronics w Samsung Electronics America. Obaj opowiedzieli o wizji firmy Samsung, która zakłada, że ekrany telewizorów będą oferować nie tylko fantastyczną jakość obrazu, ale także staną się centrum dowodzenia różnymi domowymi urządzeniami, by ułatwiać codzienne życie.

„Naszym celem jest zapewnienie nowoczesnych rozwiązań, które zaoferują najwyższą jakość obrazu” - powiedział Jonghee Han, President of Visual Display Business w Samsung Electronics. The Wall, jako pierwszy na świecie telewizor MicroLED w segmencie konsumenckim, to nasz kolejny przełomowy produkt. Jego wymiary można dowolnie dopasować, a poziom jasności, gamut kolorów, ich nasycenie i głębia czerni są po prostu niesamowite. Jest to kolejny etap naszego planu dotyczącego przyszłości technologii ekranów, który pozwoli zapewnić klientom wyjątkowe doznania wizualne.

The Wall pierwszy na świecie modułowy telewizor 1

146-calowy telewizor modułowy The Wall firmy Samsung w technologii MicroLED oferuje wspaniałą jakość obrazu bez ograniczeń w zakresie rozmiaru, rozdzielczości, czy formy. Jest to telewizor z diodami LED o zdolności do samodzielnej emisji światła. Ich wielkość wyrażona jest w mikrometrycznej skali (µm) – co oznacza, że są o wiele mniejsze od obecnie dostępnych diod LED. Co więcej są źródłem światła dla samych siebie.

Zastosowana w The Wall technologia MicroLED eliminuje potrzebę stosowania filtrów kolorów lub podświetlenia, a jednocześnie zapewnia bardzo wysoką jakość obrazu. Ekran MicroLED ma także doskonałe parametry wytrzymałości i jakości w zakresie wydajności świetlnej, żywotności źródła światła i zużycia energii.

Modułowa, pozbawiona ramy konstrukcja The Wall pozwoli konsumentom dostosować ekran i jego kształt do własnych potrzeb. Idealnie sprawdzi się m.in. w różnorodnych zastosowaniach i przestrzeniach, gdzie wymagane są ekrany o dużej wielkości.

 

2018-01-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket