Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

KOHERSEN

Świąteczne warsztaty kulinarne

Świąteczne warsztaty kulinarne

Spółka DLF jest przedstawicielem nie tylko znanej i cenionej marki iRobot, ale także wielu innych godnych zainteresowania brandów. Zaliczyć do nich należy markę Kohersen, która ma w portfolio wielofunkcyjny robot kuchenny Mycook i która rozpoczęła współpracę ze znanym studiem kulinarnym CookUp.

W praktyce oznacza to, że miłośnicy gotowania mogą korzystać z tych wyjątkowych robotów w studiach CookUp w Warszawie, a także Poznaniu. Nasza redakcja miała już przyjemność testować robota (vide: nr 11/2017) oraz wziąć udział w świątecznych warsztatach kulinarnych, prowadzonych przez Sylwię Chrzanowską, ambasadorkę marki Kohersen Mycook. Poza naszym testem był to kolejny – dodajmy: niezwykle udany – sprawdzian dla tego produktu.

Przedświąteczny okres to czas gorączkowych przygotowań, porządków, no i kulinarnych planów. Każdemu zależy na przygotowaniu wielu pysznych potraw w jak najkrótszym czasie. Dlatego właśnie to dobry moment, by zdać się na najlepsze możliwe kuchenne pomoce, chociażby w postaci robota kuchennego. Ten proponowany przez markę Kohersen jest niezwykle praktycznym urządzeniem. Dzięki wielofunkcyjności świetnie sprawdzi się w rękach osób lubiących gastronomiczne eksperymenty, a dzięki prostocie obsługi docenią go też ludzie lubujący się w kuchni prostej i mający ograniczony czas. Jego działanie opiera się na czterech najnowszych rozwiązaniach: systemie indukcji, funkcji podsmażania, gotowania klasycznego czy tego, najzdrowszego – na parze. W praktyce Mycook daje nieskończony zakres możliwości. I wszystko to zaprezentowała Sylwia Chrzanowska, która przybliżyła uczestnikom walory robota oraz sposób obsługi urządzenia. Zachwalała przy tym jego niezawodność i łatwość, z jaką przygotowuje się w nim wszelakie potrawy. Każdy z uczestników mógł z pomocą p. Sylwii wypróbować wiele funkcji robota, a ponadto przekonać się, jak bogaty zestaw akcesoriów oferuje ten model. Inspiracją i pomocą służyła też niezwykle ciekawa książka kucharska, dołączana do urządzenia. Ambasadorka przyznała, że wiele przepisów realizuje z pamięci i że nie zawsze trzyma się przepisów. Jeśli jednak ktoś jest bardziej zachowawczy lub dopiero rozpoczyna swoją przygodę z gotowaniem, nie musi się obawiać. W zestawie znajduje się całe spektrum przepisów, rad no i… pomocna waga kuchenna. Robot Mycook naprawdę potrafi wiele!

Świąteczne warsztaty kulinarne 2

▲Nowoczesne i eleganckie wzornictwo robota, a także jego kompaktowe rozmiary i zgrabna obudowa sprawiają,że będzie on pasować do każdego wnętrza.

Świąteczne warsztaty kulinarne 3

▲Każdy z uczestników miał przygotowane osobne stanowisko, bogate w świeże i smaczne produkty, jak też niezbędne do gotowania akcesoria.

Świąteczne warsztaty kulinarne 4

▲Podczas spotkania można było częstować się już wcześniej przygotowanymi przez Sylwię Chrzanowską specjałami. Były nie tylko smaczne, ale i przepięknie podane.

Świąteczne warsztaty kulinarne 5

▲Wszelkie rady i sugestie przekazywane przez ambasadorkę marki Kohersen Mycook były skrupulatnie wykorzystywane, zapamiętywane i… zapisywane na przyszłość.

Świąteczne warsztaty kulinarne 6

▲Sylwia Chrzanowska (pierwsza z prawej) z pasją i werwą pomagała w rozgryzaniu przepisów i dawała bezcenne wskazówki co do obsługi robota. Pokazywała także w praktyce jego niegraniczone wręcz możliwości.

2018-01-10

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket