Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

PHILIPS

Żelazko PerfectCare Elite Plus GC 9682/80

Żelazko PerfectCare Elite Plus

PerfectCare Elite Plus to pierwsze „inteligentne” żelazko z wyjątkowo silnym wyrzutem pary. Zastosowane w nim rozwiązania w pełni automatycznie kontrolują zarówno generowaną parę, jak i jej temperaturę. Dzięki temu do minimum ograniczone zostało ryzyko przypalenia tkanin i wyeliminowano nużącą regulację temperatury.

W rezultacie otrzymujemy pełny komfort i stabilność pracy żelazka. W tym urządzeniu wszystko dzieje się w sposób automatyczny i bezpieczny dla ubrań i innych rzeczy, które prasujemy, bez względu na to, z jakiej tkaniny są wykonane.

Co stoi za ową „inteligencją” żelazka? Odpowiedzialny jest za nią wysokowydajny generator, wytwarzający największą ilość pary w tym segmencie rynku – aż do 600 g! Automatyczny czujnik DynamiQ wykrywa, czy żelazko jest poruszane i w jaki sposób, a następnie uwalnia parę, rozprasowując nawet największe zagniecenia. Nie ma więc konieczności używania dodatkowych przycisków i pokręteł.

Para wyrzucana jest cicho, można więc robić dwie czynności jednocześnie i w czasie prasowania np. oglądać telewizję. Co więcej, urządzenie samo wyłączy parę, gdy prasowanie zostanie ukończone. Komfort użytkowania jest ogromny także dzięki systemowi Optimal- Temp. Od dzisiaj nie trzeba już sprawdzać metek, zastanawiać się i denerwować, czy na pewno temperatura została dobrze dostosowana. Od teraz nie trzeba już drżeć przy bardzo delikatnej tkaninie, czy nawet najmniejsza temperatura jej nie zaszkodzi. OptimalTemp zapewnia pełne bezpieczeństwo każdej tkaninie, bez ryzyka wypalonych dziur czy nieestetycznych wyświeceń.

Jakby tego było mało, żelazko można zostawić na prasowanej rzeczy, nie ma konieczności odstawienia go – dezaktywuje ono proces prasowania samodzielnie. Co więcej, po 10 minutach bezczynności żelazko samo się wyłączy, aby oszczędzać energię. Rozwiązania te sprawiają, że żaden posiadacz nowego żelazka Philipsa nie zada sobie nurtującego i przerażającego pytania po wyjściu z domu, czy na pewno je wyłączył.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że model jest lekki, ma ergonomiczny kształt, a wygoda prasowania jest zwiększona przez stopę T-ionicGlide z wyjątkowo dobrym poślizgiem. Żelazko możemy również swobodnie wykorzystać do prasowania w pionie.

Żelazko PerfectCare Elite Plus GC 9682/80 2
2018-01-10

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket