Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BABYLISS PARIS

Pierwsza „inteligentna” linia do stylizacji

Pierwsza „inteligentna”

BaByliss Paris to synonim sprawdzonych, funkcjonalnych i pięknych stylistycznie urządzeń przeznaczonych dla pań do stylizacji włosów, ale nie tylko. Firma od lat rozpieszcza kobiety swoimi przemyślanymi produktami i wyjątkowymi innowacjami. Na przełomie roku BaByliss Paris zafundował zarówno klientom, jak i branży prawdziwą rewelację!

Digital Sensor to pierwsza na świecie „inteligentna” linia urządzeń dla kobiet, którą zaprojektowano w taki sposób, by spełniała potrzeby pielęgnacyjne i stylizacyjne współczesnej kobiety. Obejmuje ona produkty do suszenia i stylizacji włosów. W skład serii wchodzą: suszarka Digital Sensor 6500E, lokosuszarka Digital Sensor AS500E, prostownica Digital Sensor ST500E oraz lokówka automatyczna Digital Sensor Curl Secret C1500E. Na czym polega „inteligencja” owych produktów? Marta Liśkiewicz, brand manager w firmie BaByliss Polska, wyjaśniła, że innowacyjne rozwiązanie Digital Sensor samo dostosowuje moc i działanie do rodzaju, a przede wszystkim stanu włosów. Urządzenia nieprzerwanie monitorują temperaturę na powierzchni włosów i dbają o to, by była ona dla nich bezpieczna i nieszkodliwa. Dzięki temu włosy pozostają zdrowe. W tym tkwi cała tajemnica. Marka BaByliss Paris wyszła także z założenia, że współczesne kobiety są pewne siebie, swoich wyborów, a co najważniejsze, pragną maksymalnie wykorzystywać swój cenny czas. Dlatego zaprezentowane produkty są intuicyjne w użyciu, a co za tym idzie, łatwe i komfortowe w obsłudze.

Na premierze nie mogło zabraknąć ambasadorki marki – Agnieszki Cegielskiej, która chwaliła produkty z serii, m.in. suszarkę za cichą pracę czy lokówkę za jakość loków, oraz Sebastiana Kobielskiego – stylisty fryzur. Artysta i kreator podkreślił z kolei, jak bardzo produkty z nowej linii ułatwiają mu pracę, czyniąc ją prostszą i przyjemniejszą, a przede wszystkim szybszą. Żeby nie być gołosłownym, zaprezentował na modelce, w jak bezproblemowy i błyskawiczny sposób można wystylizować włosy, używając produktów Digital Sensor.

Nowa linia z pewnością ma szanse zrewolucjonizować i jeszcze bardziej ożywić rynek. Włosy to przecież czuły kobiecy punkt, a BaByliss to marka wyjątkowo innowacyjna i w ostatnich latach to dzięki niej nastąpił niebywały rozkwit produktów automatycznych, co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe. Bez wątpienia rodzina produktów „inteligentnych” zaprezentowana przez słynną markę otwiera nowy rozdział w segmencie produktów „smart”.

Pierwsza „inteligentna” linia do stylizacji 2

▲Marta Liśkiewicz (pierwsza z prawej) oraz goście specjalni i zarazem eksperci w osobach Agnieszki Cegielskiej i Sebastiana Kobielskiego opowiedzieli o głównych zaletach nowej linii produktów.

Pierwsza „inteligentna” linia do stylizacji 3

▲Produkty można było obejrzeć z bliska, zapoznać się z ich funkcjami, a nawet wypróbować na sobie i sprawdzić, jaki będzie efekt końcowy stylizacji. A ten urzekał i robił wrażenie!

Pierwsza „inteligentna” linia do stylizacji 4

▲Produkty do stylizacji i pielęgnacji są perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane. Są też niezwykle eleganckie i mają spójne wzornictwo. W zestawie znajdują się różnego rodzaju wymienne końcówki.

Pierwsza „inteligentna” linia do stylizacji 5

▲Działanie każdego produktu znajdującego się w linii zostało szczegółowo omówione, z naciskiem na innowacyjność i nowoczesność zastosowanych rozwiązań.

Pierwsza „inteligentna” linia do stylizacji 6

▲Przedstawicielka naszej redakcji postanowiła skorzystać z możliwości, oddając się w ręce Sebastiana Kobielskiego i testując urządzenia.

2018-01-10

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket