Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Prezentuje Star Wars POWERbot

Prezentuje Star Wars

Cook Story by Samsung to nie tylko miejsce kulinarnych spotkań i warsztatów. To także przestrzeń, w której mają miejsce wyjątkowe premiery czy ciekawe pokazy. I do takich zaliczyć należy oficjalną premierę robotów sprzątających Star Wars POWERbot.

Niezwykła to nowość, „kosmiczna” i naprawdę pełna „mocy”. Wszystko za sprawą nie tylko zaawansowanych rozwiązań zastosowanych w nowych robotach, ale i niepowtarzalnego wzornictwa, które zapiera dech w piersiach – zwłaszcza, że patrząc na nowe modele Samsunga, widzimy oblicze Dartha Vadera. Ciarki przechodzą po plecach – bez wątpienia nie tylko fanom kultowej sagi. Jak przystało na spektakularną serię, także oprawa premiery była wyjątkowa. Na scenę wkroczyli bowiem szturmowcy i sam Darth Vader!

Oczywiście, ważne jest wzornictwo i efekt, który – co tu dużo mówić – jest znakomity, tym niemniej warto i trzeba pochylić się nad technologią produkcji, zastosowanymi rozwiązaniami i funkcjonalnością. A te są na najwyższym światowym poziomie. W robotach zostały wykorzystane innowacyjne rozwiązania oraz liczne systemy, które gwarantują skuteczne sprzątanie. Samsung zaproponował dwa modele. Pierwsza wersja – Darth Vader została upodobniona do czarnej maski jednej z głównej postaci znanego na całym świecie filmu. Natomiast wersja Stormtrooper jest wzorowana na hełmie szturmowca. Obie wersje są niskie (ważna zaleta funkcjonalna), ponieważ mają zaledwie 97 mm wysokości, bez problemu dostaną się więc w trudno dostępne zakamarki mieszkań, chciałoby się powiedzieć: najciemniejsze zakątki galaktyki. Samsung podkreśla przy tym, że uderzające podobieństwo urządzeń do filmowych postaci jest zasługą fanów, którzy ściśle z nim współpracowali na każdym etapie projektowania i tworzenia.

Roboty nie tylko przypominają bohaterów filmowych, ale też brzmią jak oni dzięki sprzężeniu głosu z filmowymi dialogami i efektami dźwiękowymi z „Gwiezdnych wojen”. Osoby, które zdecydują się na zakup tych oryginalnych urządzeń, usłyszą zdania takie jak: „Jesteś potężny”, „Chodźmy” i „Przestań”. Ale to nie wszystko. Gdy urządzenia udadzą się do bazy, by podładować baterie i toczyć kolejne „wojny” z brudem i kurzem w domach, będzie można usłyszeć „Marsz imperialny” w wypadku modelu Darth Vader i motyw muzyczny „Gwiezdnych wojen” w wypadku szturmowca.

Wersja limitowana POWERbota ma zespół funkcji z oryginalnej wersji robota VR7000, w tym „inteligentne” sprzątanie, ale ich zaletą jest to, że są silniejsze. Warto wspomnieć także, że model Darth Vader ma możliwość połączenia go z siecią Wi-Fi i sterowania nim za pomocą aplikacji.

Prezentuje Star Wars POWERbot 2

▲Gości przywitał Piotr Stelmachów – dyrektor dywizji AGD w Samsung Electronics Polska.

Prezentuje Star Wars POWERbot 3

▲Roboty, mimo że przypominają filmowe postacie, są eleganckie, niezwykle skuteczne i pasować będą do każdego wnętrza, nie tylko miłośników serii „Star Wars”.

Prezentuje Star Wars POWERbot 4

▲Chwytliwe hasło jest spójne z całą kampanią i możliwościami urządzeń. Nawet gdy nie ma nas w domu, można wydawać polecenia robotom.

Prezentuje Star Wars POWERbot 5

▲Atutem serii jest zastosowanie najwyższych jakościowo materiałów i komponentów. Na żywo można było się o tym przekonać, a także sprawdzić, jak radzą sobie z zanieczyszczeniami.

Prezentuje Star Wars POWERbot 6

▲Nazwa miejsca zobowiązuje. Po części oficjalnej można było poczęstować się przekąskami i przekonać się lub przypomnieć sobie, jak dobre rzeczy serwowane są w Cook Story.

Prezentuje Star Wars POWERbot 7

▲Główni bohaterowie wydarzenia przez cały czas trwania premiery „przechadzali” się po studio, prezentując w całej okazałości.

2018-01-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket