Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

GAGGENAU

Automatyczny ekspres do kawy CM 470 111

Automatyczny ekspres do kawy

Nowy model ekspresu marki Gaggenau to nie tylko wyrafinowany i intrygujący wygląd. To także innowacyjna technika parzenia kawy, nowy system oświetlenia oraz wymienne pojemniki na… różne rodzaje ziaren. Oferta i funkcje ekspresów do kawy niemieckiego producenta odpowiadają staranności, z jaką wielbiciele kawy dobierają cenne ziarna.

Oferta Gaggenau jest skierowana do prawdziwych estetów kuchennych, ceniących przemyślany produkt z rozwiązaniami na miarę XXI wieku. Ekskluzywny ekspres marki z wielowiekową tradycją to przykład produktu, w którym łączą się doświadczenie, najwyższy kunszt wykonania i najnowsze zdobycze techniki. Ekspres ma wiele wyjątkowych rozwiązań.

Pierwszym z nich wartym odnotowania, jest choćby bezpośrednie przyłączenie dopływu wody z funkcją stałego jej podgrzewania, dzięki czemu możemy przygotować kawę w każdej chwili. Dodatkowo producent zastosował w modelu system opróżniający, który przygotowuje urządzenie do okresu dłuższego nieużywania. Funkcje takie jak automatyczne płukanie, odkamienianie i czyszczenie parą niezwykle upraszczają używanie ekspresu i pozostawiają więcej czasu na radość z picia kawy. Ekspres poinformuje klienta także o konieczności uzupełnienia mleka, ziaren kawy i wody dzięki zastosowanym, automatycznym czujnikom.

Bezobsługowy ceramiczny mechanizm mielący praktycznie bezdźwięcznie zamienia świeże ziarna w równo i drobno zmieloną kawę. Dla zachowania najwyższej klasy aromatu w urządzeniu wykorzystano technikę Aroma Brewing. W ekspresie można ustawić osiem spersonalizowanych funkcji parzenia, tak aby móc wybrać optymalny smak tzw. goryczki kawy (regulując moc napoju, temperaturę wody czy stosunek między kawą i mlekiem oraz wielkość filiżanki).

Produkt został wykonany ze stali szlachetnej, choć sam front jest przeszklony. To dodaje mu elegancji i nadaje bardzo luksusowe oblicze, które z pewnością wpisze się w nowoczesne i przemyślane wnętrza. Estetykę ekspresu tworzy również nowatorski panel sterowania z modułem sterującym. Dotykowy wyświetlacz TFT i aż 7 ustawień oświetlenia tworzą spójną całość z wyglądem urządzenia. Ekspres obsługuje się jednym przyciskiem, co jest proste, a ponadto korzystnie wpływa na aspekt estetyczny. Ma to szczególne znaczenie, jeśli obok ekspresu, zamontujemy piekarnik czy parowar tej wyjątkowej marki.

Automatyczny ekspres do kawy CM 470 111 2
2018-01-10

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket