Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

NESPRESSO

Współpraca z restauracją Senses

Nespresso rozpoczęło współpracę z restauracją Senses, w której szefem kuchni jest znakomity kucharz Andrea Camastra. Restauracja Senses ma prestiżową gwiazdkę „Michelin”, a Camastra został szefem-patronem wprowadzonej na polski rynek kawy Nespresso Exclusive Selection.

Kolekcja dwóch mieszanek Nespresso Exclusive Selection jest dostępna w jedynie 70 starannie wyselekcjonowanych i ekskluzywnych restauracjach na świecie, mogących pochwalić się gwiazdkami „Michelin”, czyli najwyższymi wyróżnieniami w świecie gastronomii.

Kawa ma w niecodzienny sposób komponować się z daniami podawanymi w tych restauracjach. Od listopada zeszłego roku do grona szczęśliwców dołączyły dwie polskie restauracje – Atelier Amaro, również posiadająca gwiazdkę „Michelin”, oraz właśnie Senses. Kawa Nespresso pojawiła się w menu degustacyjnym. Unikatowa w skali świata kawa Nespresso Exclusive Selection ma zaspokoić gusta zarówno najbardziej wymagających koneserów tego pysznego napoju, oraz gusta najlepszych szefów kuchni. Andrea Camastra podkreśla, że jest bardzo rygorystyczny, jeśli chodzi o wiązanie się jakąkolwiek współpracą, i po raz pierwszy zdecydował się patronować projektowi tego typu. O podjęciu współpracy zdecydował przede wszystkim prestiż, jakim cieszy się Nespresso.

Współpraca z restauracją
2018-01-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket