Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

KAERCHER

Uhonorowany „diamentami”

Uhonorowany „diamentami”

Koniec poprzedniego roku dla firmy Kärcher był niezwykle udany. Firma wypracowała nie tylko znakomite wyniki handlowe, ale i została wyróżniona wieloma prestiżowymi tytułami.

Wśród wielu nagród warto odnotować tytuł „Diamentu Forbesa” czy „Superbrands”. Miesięcznik „Forbes” organizował swój konkurs już po raz dziesiąty. Firma Kärcher znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Wyróżnione firmy podzielone były na trzy kategorie, według przychodów ze sprzedaży. Kärcher został wyróżniony w kategorii firm średnich. W województwie krakowska spółka uplasowała się na 23. miejscu, a w skali kraju na 311. Głównym kryterium, jakie należy spełnić, aby w ogóle być branym pod uwagę, jest terminowe złożenie w KRS sprawozdania finansowego za rok obrachunkowy lub opublikowanie go w „Monitorze Polskim”. W rankingu znalazły się firmy, które w ostatnich latach najdynamiczniej zwiększyły swoją wartość rynkową.

Jeśli chodzi o drugi tytuł, to w tym wypadku decydentami byli sami konsumenci. To czwarte z rzędu wyróżnienie „Superbrands”, świadczące o tym, że Kärcher jest jedną z ulubionych marek konsumentów, a więc najlepiej spełnia ich oczekiwania. Firmę wyróżniono w kategoriach: „narzędzia domowe i ogrodowe” oraz „sprzęt AGD drobny” i „zdrowie”.

2018-01-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket