Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

PHILIPS

Dba o zdrowie i czyste powietrze

Dba o zdrowie

Poważny problem, jakim jest globalne zanieczyszczenie powietrza, sprawia, że firma Philips – producent nowoczesnych oczyszczaczy powietrza – nie może przejść obok niego obojętnie.

Koncern jest także jednym ze światowych liderów w produkcji profesjonalnych urządzeń medycznych. Stąd szeroka i wszechstronna aktywność królewskiej firmy, która bierze udział w wielu wydarzeniach i inicjatywach ekologicznych i prozdrowotnych. Między innymi jakość domowego powietrza była tematem Global Clean Air Summit, konferencji towarzyszącej inicjatywie Smogathon 2017.

Warto podkreślić, że Philips był partnerem zeszłorocznej światowej edycji Smogathonu. Jest to czołowa na świecie inicjatywa, która ma na celu zwalczanie zanieczyszczenia powietrza, przyczyniającego się rocznie do przedwczesnej śmierci ponad 7 milionów ludzi na całym globie! Warto w tym miejscu podać także inne dane – otóż aż 92 proc. ludzi wdycha zanieczyszczenia, które w różnym stopniu odbiją się u połowy populacji rożnego typu chorobami. Poza swą aktywnością społeczną Philips, produkując oczyszczacze, w dużym stopniu przyczynia się do rozwiązania problemu, wspierając konsumentów w walce o każdy zdrowy wdech. Firma prezentuje także niezwykle ciekawe dane na temat zanieczyszczenia powietrza wewnątrz domów.

2018-01-05

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket