Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

REMINGTON

Szczotka prostująca CB7480

Szczotka prostująca

Produkt należy do najnowszej serii keratynowych sprzętów do włosów KeratinProtect, o działaniu pielęgnującym i chroniącym włosy. Sama szczotka jest też jednym z najnowszych trendów w tej dziedzinie, a jej zatety postanowiłam sprawdzić w praktyce.

Już w pierwszych minutach użytkowania chce się wręcz pod nosem powiedzieć, „kurczę, jakie fajne, jak super działa”. Co więcej, do wyjątkowych doznań dodam, że sprzęt jest bardzo praktyczny i niewiarygodnie mało wymagający i absorbujący. W wypadku tego typu urządzeń jest to wyjątkowa zaleta i koniecznie o fakcie tym niech Państwo pamiętają. To robi wrażenie!

Otóż wystarczy kilka ruchów ręką, aby włosy były szybko ułożone i wygładzone, nie tak jak w wypadku wielu prostych…, wymagająco-męczących prostownic. Może to poniekąd siła sugestii, ale zawartą w płytkach keratynę poczuliśmy na włosach już podczas pierwszego prostowania! Tuż po nim włosy lśniły, były pachnące – i co najważniejsze – dobrze wygładzone. Dokładnie tak jak zapewnia w swoich materiałach producent.

Szczotka prostująca CB7480 2
Szczotka prostująca CB7480 3

Sama szczotka skonstruowana jest zaś w bardzo prosty, aczkolwiek przemyślany sposób: łączy zalety tradycyjnej szczotki do włosów z płytką, która się nagrzewa. I na tym polega jej fenomen – prosta w obsłudze i skuteczna w działaniu. Remington zastosował tutaj stałe oraz silikonowe, ruchome ząbki, które w praktyce nie zahaczają włosów, a dość sprawnie je rozczesują. Ważne jednak, aby przed stylizacją przygotować włosy, chociażby wcześniej je rozczesując (nie zapominajmy o tym).

Szczotka prostująca CB7480 4

Sama głowica grzejąca ma stylowy odcień szarości. Wyposażono ją w grzałkę, w której – jak informuje na opakowaniu producent – zawarto keratynę i olej migdałowy. Substancje uwalniają się podczas stylizowania od nasady włosów aż po końcówki, czego rezultatem są zdrowo wyglądające, gładkie i proste włosy. Urządzenie wykorzystuje też technikę jonową, która dzięki ujemnym jonom minimalizuje chociażby efekt elektryzowania się – nie jest głośna w trakcie pracy.

Szczotka prostująca CB7480 5
Szczotka prostująca CB7480 6

Regulowanie sprzętu jest intuicyjne, co zapewniają trzy ustawienia temperatury – do 230 °C. Po podłączeniu do energii elektrycznej urządzenie nagrzewa się w dosłownie kilkadziesiąt sekund. Dzięki temu po niespełna minucie możemy wygodnie czesać włosy, jednocześnie wygładzając ich łuski i dodając im objętości oraz blasku. Co tu dużo mówić – po prostu rewelacja! Aż miło używać takich sprzętów AGD.

Szczotka prostująca CB7480 7
Szczotka prostująca CB7480 8
2017-12-05

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket