Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

AUDIO VIDEO SHOW & SMART HOME

Fuzja kultowych targów

Fuzja kultowych targów

Dotychczasowa formuła targów Audio Video Show została rozszerzona. Od tego roku wydarzenie to nosi nazwę Audio Video Show & Smart Home. Oprócz setek wystawców z dziedziny perfekcyjnego dźwięku i wizji, obecni będą również eksperci oraz najlepsi producenci rozwiązań pozwalających na zautomatyzowane zarządzanie domem. Połączone ze sobą Audio Video Show oraz Targi Dom Inteligentny odbędą się w dniach od 17 do 19 listopada 2017 r.

W trakcie tegorocznej edycji targów, uczestnicy będą mogli osobiście przekonać się o funkcjonalności i zaletach najlepszych rozwiązań przeznaczonych do elektronicznego sprawowania kontroli nad domem.

Nowoczesny dom integruje w sobie zarówno systemy automatyki budynkowej, sprzęt audio-wideo, jak i AGD w jeden, wygodnie sterowany system. W tym roku wszystkie te branże zetkną się na jednym, wspólnym wydarzeniu, które zgromadzi firmy działające w branżach audio-wideo i instalacyjnej, a także architektów oraz klientów końcowych. Połączona impreza to większa liczba wystawców, oznaczająca większą atrakcyjność targów dla zwiedzających. 

Fuzja kultowych targów

Podczas Audio Video Show & Smart Home odbędzie się również „ANTYKONFERENCJA dla architektów – projektowanie a nowe technologie”. Gościem specjalnym będzie Ewa Mierzejewska – osobowość telewizyjna, dziennikarka, a przede wszystkim ekspertka w dziedzinie projektowania przestrzeni mieszkalnych. Pierwsza prezentacja to „Nowoczesny dom. Najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz mieszkalnych”. Podczas niej autorka przedstawi własny, subiektywny wybór najważniejszych trendów, zjawisk i tendencji w aranżacji domów i mieszkań. Drugie wystąpienie nosi nazwę „Nowa epoka w designie telewizorów". W nim Ewa Mierzejewska opowie gdzie i jak umieścić telewizor, aby nie sprawiał problemu w aranżacji wnętrza.

Kolejne panele poprowadzą wybitni specjaliści, architekci i instalatorzy, a dotyczyć będą następujących tematów:

- jak nie uczyć się o domach inteligentnych i bezproblemowo zarządzać energią cieplną;

- zintegrowany dom „inteligentny” w technologii KNX;

- projektowanie prywatnej sali kinowej – wizja architekta a wymagania techniczne;

- dom „inteligentny”, przyszłość czy teraźniejszość;

- dlaczego warto decydować się na automatykę w domu/mieszkaniu;

- interaktywne spotkanie, na którym można „dotknąć” automatyki.

Audio Video Show – jest największą w Polsce i drugą co do wielkości wystawą sprzętu audio-wideo w Europie. To jedyna taka wystawa, gdzie można posłuchać i obiektywnie porównać wiele urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-wideo oraz koncerty.

Targi Dom Inteligentny – największe w Polsce wydarzenie w branży smart home, odbywające się od 2010 r. Gromadzi dystrybutorów sprzętu automatyki budynkowej, instalatorów, integratorów, projektantów i architektów oraz inwestorów. 

Fuzja targów
2017-11-13

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket