Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MIELE

Nowe chłodziarki na wino do zabudowy

Nowe chłodziarki na wino

Odpowiednia temperatura, wilgotność, a także dostęp światła i powietrza są niezbędne do przechowywania wina, by zachowało wszystkie walory smakowe. Odtąd by wiedzieć, że wybitne butelki, w które zainwestowaliśmy, są bezpieczne, nie musimy już posiadać własnej piwniczki. Optymalne warunki do przechowywania tego szlachetnego trunku zapewnią chłodziarki Miele. W ofercie znajdują się dwa modele urządzeń do zabudowy, które zatroszczą się o nasze kolekcje wina: do niszy meblowej 88 cm (KWT 6422 iG) i do niszy meblowej 178 cm (KWT 6722 iGS).

Najnowsze chłodziarki na wino do zabudowy Miele wyróżnia nowoczesny design, który wpisuje się w aktualne trendy we wnętrzarstwie. Nowe chłodziarki doskonale komponują się z innymi urządzeniami Miele w tej wersji kolorystycznej. Przyciemniane drzwi ze szkła hartowanego ze zintegrowanym filtrem UV chronią wino przed szkodliwym promieniowaniem, zapewniając ciekawą prezentację butelek. Winiarki Miele wyposażone są w bezuchwytowe drzwi, które dzięki funkcji Push2Open, wystarczy delikatnie przycisnąć, aby się uchyliły. Drzwi, których kierunek otwierania można zmienić, zamykają się samoczynnie po około 3 sekundach, a funkcja SoftClose wspomaga łagodne domykanie drzwi.

Nowe chłodziarki na wino do zabudowy 2

Nowe winiarki Miele posiadają dwie regulowane strefy, w których temperaturę (od 5 do 20°C) można dostosować do rodzaju przechowywanego trunku. W chłodziarce KWT 6422 iG znajdziemy dwa, a w chłodziarce KWT 6722 iGS aż osiem drewnianych rusztów na wysuwach teleskopowych. Mniejsza z winiarek o pojemności 104 l pomieści 33 butelki wina, a w większej, o pojemności 271 l, przechowamy aż 83 butelki. Rozmieszczanie butelek z winem ułatwia FlexiFrame, czyli możliwość dopasowania szczebelków  do kształtu i wielkości butelki. W obu urządzeniach znajdziemy specjalną ukośną półkę zapewniającą dobrą widoczność i prezentację kolekcji butelek, którą można również ustawić w pozycji poziomej. Dodatkowo NoteBoard umieszczona na zdejmowanych listwach magnetycznych umożliwia indywidualne opisywanie zbiorów za pomocą kredy.

Nowe chłodziarki na wino do zabudowy 3

Łatwą obsługę winiarek Miele KWT 6422 iG i KWT 6722 iGS zapewnia dotykowe sterowanie TouchControl. Na tej gładkiej powierzchni wystarczy wybrać odpowiednie pola lekkim przyciśnięciem palca, by zmienić ustawienia temperatury, włączyć oświetlenie, czy też funkcję DynaCool, która troszczy się o równomierną wilgotność oraz temperaturę powietrza w całej komorze chłodzenia. Właścicielom domów inteligentnych spodoba się z pewnością współpraca z systemem Miele@home, dzięki czemu będą mogli zdalnie kontrolować status urządzenia, zmieniać ustawienia temperatury oraz zarządzać oświetleniem.

Idealne oświetlenie wnętrza winiarek zapewniają znajdujące się po obu stronach listwy LED, które nie wpływają na zmianę jakości przechowywanego wina. Dodatkowo winiarki posiadają specjalne oświetlenie do prezentacji – oświetlenie wewnątrz może pozostać włączone nawet przy zamkniętych drzwiach.

Nowe chłodziarki na wino do zabudowy 4

O jakość powietrza wewnątrz winiarek dba filtr Active AirClean. Sprawia on, że do wnętrza dostaje się tylko świeże powietrze bez kurzu, a także chroni przed przenoszeniem zapachów.

Dodatkową zaletą winiarki KWT 6722 iGS jest specjalny SommelierSet złożony ze stojaka na kieliszki, miejsca na butelkę, do chłodzenia kieliszków, przygotowywania win do dekantacji i temperowania otwartych już win.

Nowe chłodziarki na wino Miele to rozwiązania dla wielbicieli wina, którzy chcą w profesjonalny sposób zadbać o swoje zbiory. Potwierdzeniem wysokiej jakości urządzeń jest cicha praca (36 cB (A) re1pW), klasa klimatyczna ST oraz klasa efektywności energetycznej A.

Cena KWT 6422 iG – 13 990 zł brutto
Cena KWT 6722 iGS – 20 990 zł brutto

Link do strony producenta

Źródło: informacja prasowa

2017-11-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket