Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

HOOVER

5 odkurzaczy, które zmienią Twoje myślenie o sprzątaniu

5 odkurzaczy, które zmienią

Sprzątanie nie należy do ulubionych czynności Polaków, jednak 52% deklaruje, że to odkurzanie jest ich ulubionym zajęciem spośród wszystkich związanych z porządkami domowymi (TNS). Odkurzacz to jeden z podstawowych sprzętów AGD, a jego wybór poprzedzony jest długimi poszukiwaniami. Jaki odkurzacz wybrać, aby sprzątanie było skuteczne, przyjemne i szybkie?

Oto 5 modeli, które zmienią Twoje myślenie o sprzątaniu. To nowoczesne, wszechstronne sprzęty, wykorzystujące najnowsze technologie, a jednocześnie łatwe w użyciu i dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Rhapsody – sprzątaj pod każdym kątem

Rhapsody

Rhapsody powstał po to, aby ułatwić czyszczenie każdej powierzchni; od podłogi aż po sufit. Wielozadaniowy odkurzacz akumulatorowy od marki Hoover jest wygodny w użyciu i bogaty w akcesoria.

Technologia Hspin-Core – unikalna i innowacyjna technologia z systemem separacji sprawia, że zabrudzenia nie osadzają się wokół modułu separacyjnego, ale są spychane na dół zbiornika. Dzięki temu nie spada siła ssania odkurzacza, pory filtra się nie zatykają, a opróżnianie staje się prostsze.

Urządzenie do czyszczenia auta –Rhapsody z łatwością zmienimy w urządzenie przenośne i odkurzymy samochodowe tapicerki i wykładziny. Ciasne przestrzenie pomoże wyczyścić wydłużana ssawka z delikatnym włosiem, a elastyczna szczelinówka ułatwi utrzymanie porządku w trudno dostępnych miejscach.

Szczotka elektryczna – kółka szczotki elektrycznej z prostym systemem wyjmowania zapewniają dobrą przyczepność i ogromne możliwości manewru. EasyDriving System pozwala przechylać rurę próżniową aż do 180 stopni, a tym samym możemy z łatwością uzyskać dostęp do najtrudniejszych obszarów. Oświetlenie LED na szczotce włącza się w narożnikach, gdzie nie dochodzi światło dzienne. Wszystko po to, aby doświetlić przestrzeń i zapewnić jeszcze lepsze efekty odkurzania. 

Sprzątanie powyżej podłogi stało się prostsze dzięki 4 szczotkom: do księgozbiorów, sierści zwierząt i delikatnych mebli, wszystkich rodzajów mebli i grzejników. Czyszczenie zasięgowe ułatwia zaś długa (45 cm), łamana przedłużka ze szczotką do kurzu, ssawką do mebli oraz szczelinówką 2w1.

Ultraefektywna bateria litowa (22V) ładowana w czasie 5 godzin umożliwia do 35 minut pracy. Baterię można ładować bezpośrednio w urządzeniu lub po jej wyjęciu. Poziom naładowania odkurzacza mamy zawsze pod kontrolą – możemy szybko sprawdzić go na wyświetlaczu  LED. Praktyczna dźwignia pod przyciskiem zasilania pozwala płynnie włączyć tryb ciągły odkurzania.

Rhapsody – sprzątaj pod każdym kątem 2

Ultra Vortex – tapicerka i materace, czyli czystość w każdym calu

Ultra Vortex – tapicerka i materace,

Poduszki, sofy, materace to źródła rozprzestrzeniania się alergenów i roztoczy, które przyczyniają się do problemów zdrowotnych. Dzięki niewielkiemu urządzeniu Ultra Vortex od marki Hoover możemy usunąć brud zalegający w meblach tapicerowanych, materacach i poduszkach. 

To doskonałe rozwiązanie dla alergików oraz właścicieli zwierząt domowych. Łatwy demontaż i opróżnianie zbiornika na kurz, bez konieczności jakiegokolwiek kontaktu z zanieczyszczeniami, to jedne z wielu atutów sprzętu. 

Trzy programy głębokiego czyszczenia pozwolą pozbyć się trudnych do usunięcia zanieczyszczeń:

  • Tryb odpylania – duża moc odpylania ostrożnie usuwa kurz i brud z najgłębszych warstw materiału oraz delikatnych powierzchni,
  • Tryb trzepania – turboszczotka obraca się aż 4200 razy na minutę, dociera głęboko do włókien i usuwa alergeny i roztocza,
  • Tryb lampy UV-C – tego rodzaju lampa usuwa aż 99,9% bakterii alergenów i roztoczy oraz zapobiega ich ponownemu rozprzestrzenianiu się. Promieniowanie wytwarzane przez lampę UV-C skutecznie eliminuje komórki drobnoustrojów, dlatego lampa nadaje się do sterylizacji materacy, poduszek, przedmiotów tapicerowanych i zapobiega astmie, alergiom i zapaleniom skóry.

Athen Evo – najwyższa wydajność czyszczenia

Athen Evo

120 minut nieprzerwanej pracy, 32,4 V mocy, bezprzewodowy, bezworkowy, lekki i maksymalnie zwrotny – Athen Evo od Hoovera powstał z myślą o komforcie i elastyczności pracy. Odkurzacz gwarantuje najwyższy poziom czystości porównywalny z osiągami przewodowych odkurzaczy o mocy 2500W, a urządzenie usuwa ponad 100% kurzu z podłóg. 

Maksymalna zwrotność – dzięki systemowi Easy Driving z łatwością wyczyścimy powierzchnie wokół mebli, a specjalna konstrukcja przechylana o 180 stopni pozwala dotrzeć do najtrudniej dostępnych obszarów. Dodatkowo konstrukcja kółek i ich specjalna faktura gwarantują doskonałą przyczepność w trakcie odkurzania. 

Najlepszy do każdej powierzchni – napędzana turboszczotka sprawia, że Athen Evo to najlepszy produkt do czyszczenia wszystkich powierzchni – nawet najdelikatniejszych pakietów. Warto pamiętać, że oporny brud możemy zwalczyć dzięki funkcji Turbo. Najwyższy poziom mocy pozwoli zebrać nawet najtrudniejszy do usunięcia brud. 

Szybkie opróżnianie zbiornika i filtr HEPA – odkurzacz został wyposażony w filtr HEPA, który zatrzymuje najdrobniejsze cząstki kurzu, zapewniając optymalną filtrację i odprowadzenie do otoczenia wyłącznie czystego powietrza. Dzięki dużemu zbiornikowi możemy łatwo go zdejmować, opróżniać i jednocześnie nie mieć kontaktu z kurzem.

Na wyświetlaczu LED na bieżąco możemy śledzić poziom i postęp naładowania akumulatora. Co więcej, lampki LED na szczotce zwiększają widoczność w najciemniejszych zakamarkach – pod łóżkiem, za meblami czy pod kanapą.

Athen Evo – najwyższa wydajność czyszczenia 2

Zaprogramuj porządek w domu przez smartfona

Zaprogramuj porządek w domu

Nowa generacja odkurzaczy automatycznych Robo.com3 Hoover pozwala zaprogramować robota sprzątającego i cieszyć się wolnym czasem. Odkurzacz został wyposażony w wyjątkowe rozwiązania.

Inteligentna technologia nawigacji AAI ™ wykorzystuje unikalne obliczenia algorytmiczne, aby wybrać najlepszą ścieżkę i skutecznie odkurzyć dom.

Czujniki zabezpieczające przed spadaniem reagują, gdy urządzenie zbliża się do krawędzi, dzięki czemu odkurzacz nie spadnie ze schodów.

Czujniki kurzu Dust Sensor – dzięki niemu odkurzacz lepiej wykrywa zabrudzone miejsca, np. kurz, okruchy czy sierść zwierząt i skutecznie je czyści.

System sterowania wykorzystujący Wi-Fi – dzięki stworzonej dla tego modelu aplikacji i modułowi Wi-Fi można sterować pracą sprzętu za pomocą smartfona lub tabletu. Oznacza to, że nawet będąc poza domem, możemy włączyć robota, a po powrocie podłogi będą czyste.

Większa pojemność zbiornika na kurz sprawia, że rzadziej musimy go opróżniać, a co za tym idzie – robot może pracować dłużej.

Cicha praca urządzenia, na poziomie 60dB, nie zmęczy domowników.

Bateria litowa gwarantuje długotrwałą pracę nawet do 60 minut.

Dzięki 68 mm wysokości Robo.com3 bez trudu czyści podłogę pod meblami, kanapą czy łóżkiem.

9 programów czyszczenia – dzięki nim możesz wybrać odpowiedni sposób sprzątania: inny, gdy czyszczenia wymaga całe mieszkanie, inny – gdy należy posprzątać jedynie kilka zabrudzonych miejsc.

Wirtualna ściana – aby powstrzymać sprzęt przed sprzątaniem konkretnych przestrzeni, można postawić moduł wirtualnej ściany. Emituje on wiązkę podczerwieni, która stanowi barierę dla urządzenia.

Zaprogramuj porządek w domu przez smartfona 2

XARION PRO – idealny dla właścicieli zwierząt i alergików

XARION PRO – idealny dla

Wyjątkowo skuteczny, kompaktowy odkurzacz gwarantuje wysoką moc ssania niezależnie od stopnia zapełnienia pojemnika na kurz. Sprzęt to idealna propozycja dla właścicieli zwierząt domowych i alergików, którzy cenią sobie czyste pomieszczenia bez zalegającego kurzu. 

Technologia Airvolution™ – zaawansowana technologia gwarantuje maksymalną separację kurzu, zaś podwójny filtr HEPA zatrzymuje nawet najmniejsze alergeny i cząstki kurzu. Dzięki tym rozwiązaniom możemy cieszyć się idealnie czystym powietrzem w pomieszczeniach. 

4 razy klasa A – dzięki najwyższej, poczwórnej klasie A Hoover Xarion Pro gwarantuje doskonałą wydajność sprzątania oraz czyste powietrze przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Z Xarion Pro skutecznie wyczyścimy wszystkie rodzaje podłóg: panele, terakota, deski, oraz dywany (aż 91% skuteczności zbierania kurzu). 

Zestaw szczotek dopasowanych do konkretnych rodzajów podłóg – uniwersalna szczotka przyda się do podłóg i dywanów, miękka szczotka do parkietów doskonale sprawdzi się w utrzymaniu czystości nawet delikatnych podłóg drewnianych. O dywany zadba natomiast szczotka Optimax, która skutecznie usuwa kurz z każdej tkaniny. Mini turbo szczotka z jonami srebra to nieoceniona pomoc, jeśli z dywanu lub sofy chcemy zebrać sierść pupila. 

Wygodna obsługa – poręczna rączka do przenoszenia, teleskopowe rury oraz obrotowe miękkie kółka zapewniają lepszą sterowność i cichą pracę. Zasięg to aż 9 metrów, co sprawia, że bez problemu posprzątamy całe mieszkanie.

Link do strony producenta

Źródło: informacja prasowa

2017-11-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket