INDESIT

Nowe pralki Top Loader

Nowe pralki

Swetry, dżinsy, koszule, dziecięce ubrania – im liczniejsza rodzina, tym więcej prania. Zwłaszcza, jeśli w domu są małe dzieci, staje się ono niemal naszym codziennym obowiązkiem. Wtedy nieoceniony może okazać się sprzęt, który poradzi sobie z tym szybko i skutecznie. W październiku na rynku pojawiły się dwa nowe modele pralek Indesit, które są odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej zabieganych polskich rodzin - z praniem poradzą sobie w mniej niż godzinę.

Pierwszym z 13 nowych modeli, które pojawią się w najbliższych miesiącach na polskim rynku jest pralka BTW A61053 W z linii wzorniczej Innex. Ładowana od góry o pojemności 6kg i klasie energetycznej A+++, która pracuje na poziomie 60 dBA podczas prania i 78 dBA podczas wirowania. Ponadto, wśród dostępnych opcji znajdziemy 14 programów, których możemy używać w zależności od naszych potrzeb, stopnia zabrudzenia ubrań czy zasobów czasowych np. do prania delikatnych ubrań.

Drugi wprowadzony model – BTW A51052 to również ładowana od góry pralka o pojemności 5kg i o klasie energetycznej A++. Ją także charakteryzuje cicha praca – na poziomie 60 dBA  podczas prania i 76dBA w trakcie wirowania oraz 14 dedykowanych programów do ubrań różnego typu (np. wełnianych czy syntetycznych). Dla wygody użytkowania możemy także skorzystać z opcji opóźnienia startu – do 12h i dzięki temu zaplanować czas pracy urządzenia na najbardziej dogodny dla nas moment.

4 nowe funkcje – praktycznie, oszczędnie i bezpiecznie

4 nowe funkcje –

W nowych pralkach znajdziemy 4 ciekawe i usprawniające użytkowanie funkcje. Turn&Wash to rozwiązanie, które sprawdzi się idealnie przy lekko zabrudzonych bawełnianych lub syntetycznych tkaninach. Program trwa tylko 45 minut, a pranie odbywa się w niskiej temperaturze i dzięki temu nie niszczy ubrań. Wystarczy tylko przekręcić pokrętło i nacisnąć przycisk „start”. Dodatkowo, w obu sprzętach znajdziemy funkcję Rapid Wash, czyli 5 programów, z których każdy trwa mniej niż godzinę. Skorzystać możemy z opcji dla ubrań bawełnianych, syntetycznych, wełnianych, kolorowych i delikatnych – dzięki temu np. przy użyciu programu „Wełna” można prać wszystkie ubrania z wełny, nawet jeśli są opatrzone etykietą „tylko pranie ręczne”. Z kolei dzięki opcji Energy Saver możliwe jest pranie tkanin bawełnianych i syntetycznych przy równoczesnym oszczędzaniu prądu, a co za tym idzie, większej trosce o środowisko naturalne. Tę funkcję warto stosować do prania lekko zabrudzonej odzieży – najlepiej przy użyciu płynnego środka piorącego.

Udogodnieniem, o którym warto wspomnieć jest także specjalna nakładka na pralkę, która umożliwia obsługę urządzenia osobom niewidomym i słabowidzącym. Jest ona dostępna wraz z instrukcją obsługi w pliku tekstowym i dostarczana na życzenie klienta bez żadnych kosztów. Nakładki mają kształt prostokąta wielkości panelu programatora z wyciętym otworem na pokrętło. Na brzegach otworu umieszczone są wypukłe oznaczenia, które pozwalają ustawić gałkę programatora na właściwym programie. Szczegóły na temat nakładki można znaleźć na stronie www.siegnijpo6zmysl.pl

Obie pralki ważą 56 kg, a ich wymiary to 90 cm x 40 cm x 60 cm.

Więcej na temat sprzętów marki Indesit znaleźć można na stronie www.indesit.pl

4 nowe funkcje – praktycznie, oszczędnie i bezpiecznie 2
4 nowe funkcje – praktycznie, oszczędnie i bezpiecznie 3