Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SIEMENS

„Kocham TO!” - pasja jest najważniejsza

„Kocham TO!”

Konkurs marki Siemens „Kocham TO!” po raz pierwszy został zorganizowany w Polsce w czerwcu 2016 r., a jego ambasadorem był wtedy znany podróżnik i polarnik Marek Kamiński.

Głównym celem i ideą konkursu jest to, by każdego roku odkrywać niesamowite ludzkie pasje, a przez to odkrywanie inspirować innych do ich posiadania. Pasje muszą wpisywać się, oczywiście, w świat wartości marki Siemens, jako organizatora konkursu.

W tym roku w wyjątkowej scenerii na polu golfowym w Rajszewie ogłoszono laureatów drugiej edycji konkursu, która była kontynuacją zapoczątkowanej w zeszłym roku kampanii pod hasłem „Wyrusz w podróż z pasją”. Różnicą w tej edycji było to, że Siemens zachęcał do pokazywania nie tylko samej pasji, ale też miejsca, które się z nią wiąże. Najlepsze zgłoszenia zostały nagrodzone sfinansowaniem podróży i ekspresami Siemens EQ.9.

Do tegorocznej edycji zgłosiło się dwa razy więcej osób, co świadczy nie tylko o tym, że ludzie mają różnorodne i ciekawe zainteresowania, ale też o tym, że o ich realizację są gotowi walczyć ze wszystkich sił, jak też o tym, że sam konkurs staje się coraz bardziej popularny i zarazem intrygujący i znakomicie się rozwija, czego nie ukrywa Anna Łuszczyńska – brand manager marki Siemens, która stwierdziła, że liczba tegorocznych zgłoszeń pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Na spotkaniu z tegorocznymi laureatami i przedstawicielami mediów nie zabrakło, rzecz jasna, ambasadora drugiej edycji, mianowicie Mateusza Kusznierewicza, wielkiej gwiazdy polskiego sportu. Wizerunek sportowca idealnie wpisuje się w wartości Siemensa, ponieważ jego pasja do żeglarstwa przerodziła się w piękną, długą i usłaną medalami karierę sportową. Ponadto, o czym nie wszyscy wiedzą, Mateusz Kusznierewicz jest wielkim fanem gry w… golfa. Żeglarz pełnił także odpowiedzialną funkcję jurora i oceniał zgłoszenia kandydatów. Konkurs był przeprowadzony w dwóch etapach, a w każdym z nich wyłoniono zwycięzców. Wyłoniono również osoby, które zostały obdarowane nagrodami drugiego stopnia. Wszystkimi nagrodzonymi zostali: Sławomir Bednarski, Paweł Kurasz, Maciej Boguś, Kacper Szarek, Agata Zawada, Agnieszka Cajzner. Ich pasje i marzenia były różnorakie, m.in. paralotniarstwo w Rio de Janeiro czy helibiking w Islandii. Gratulujemy!

„Kocham TO!” - pasja jest najważniejsza 2

Klaudia Sitek, PR manager BSH Home Appliances Group, powitała wszystkich serdecznie i rozpoczęła oficjalną część konferencji.

„Kocham TO!” - pasja jest najważniejsza 3

Po części oficjalnej można było zrobić sobie zdjęcie z tegorocznym ambasadorem konkursu i zamienić z nim kilka słów.

„Kocham TO!” - pasja jest najważniejsza 4

Licznie zgromadzeni, wśród których byli też laureaci poprzednich edycji, z uwagą słuchali wystąpień i prezentowanych propozycji.

„Kocham TO!” - pasja jest najważniejsza 5

Mateusz Kusznierewicz gratulował zwycięzcom odwagi, pomysłowości i samodyscypliny.

„Kocham TO!” - pasja jest najważniejsza 6

Po konferencji na wszystkich czekała niespodzianka. Były nią krótkie warsztaty gry w golfa z profesjonalnymi instruktorami.

2017-10-26

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket