Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Targi Building Solutions

Targi Building Solutions

Druga edycja zorganizowanych w podwarszawskim Nadarzynie targów Building Solutions potwierdziła, że impreza ta na stałe wpisała się już do kalendarza ważnych wydarzeń branżowych.

Przez trzy targowe dni odwiedzający mogli pogłębić swoją wiedzę i obejrzeć najnowsze rozwiązania z takich dziedzin jak budownictwo, stolarka, dachy, instalacje, wnętrzarstwo czy elektronarzędzia i maszyny budowlane. W tym czasie przez dwie hale Ptak Warsaw Expo przewinęło się 15 tys. zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą blisko dwustu firm. Szczególną atrakcję stanowiła Tools Arena, gdzie na 650 m2 zorganizowano sześć stref tematycznych, takich jak strefa remontowo- budowlana, stolarska, dekarska, obróbki betonu, obróbki stali oraz pomiarowa. Odwiedzający mogli przetestować i sprawdzić sprzęt w praktyce oraz wziąć udział w licznych konkursach. Dla profesjonalistów przygotowano także wykłady, m.in. z takich dziedzin jak BHP czy budownictwo energooszczędne. Atrakcję stanowiły również pierwsze regionalne rozgrywki „Starcia Szlifierzy”, które odbyły się w ramach II Ogólnopolskich Zawodów w Szlifowaniu.

Targi Building Solutions

Ogromna ciężarówka ze sprzętem wypełniona narzędziami DeWalt stanowiła jedną z najbardziej interesujących ekspozycji.

Targi Building Solutions

Na stoisku Hitachi chętni mogli przetestować nowoczesne elektronarzędzia.

Targi Building Solutions

Na stoisku dystrybutora PGN prezentowano sprzęt marki własnej Best, która dynamicznie rozbudowuje swój asortyment, m.in. o narzędzia ogrodowe.

Targi Building Solutions

Dla zainteresowanych platformami roboczymi i rusztowaniami przeznaczone było stoisko firmy Faraone.

Targi Building Solutions

Firma myPhone prezentowała sprzęt dla prawdziwych twardzieli, czyli wzmocnione smartfony z linii Hammer. 

Targi Building Solutions

Dużym zainteresowaniem cieszyło się rozbudowane stoisko firmy Stalco.

2017-06-27

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket