Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ELDOM

Zmiana identyfikacji wizualnej firmy

Zmiana identyfikacji wizualnej firmy

W 2014 r. firma zmieniła logotyp oraz pozycjonowanie marki. Logo nabrało nowoczesnego, zaokrąglonego kształtu (wycofano także słynną wtyczkę z pierwszego znacznika Eldom). Firma wprowadziła także nową strategię i wyróżniła własne opakowania produktów.

Rozmowa z Kingą Paruzel, ambasadorką produktów polskiej marki Eldom

Rozmowa z Kingą Paruzel,

W 2015 r. firma Eldom podjęła współpracę z Kingą Paruzel, finalistką I polskiej edycji programu „MasterChef”. Od tego czasu miłośniczka kulinariów jest ambasadorką marki, pełniącą funkcję promocyjną produktów Eldomu.

Redakcja: Przypomnijmy, że jest Pani finalistką jednej z edycji polskiego „MasterChefa”. Proszę zdradzić przepis na Pani sukces oraz co zrobić, aby gotować jak prawdziwy szef kuchni?

Kinga Paruzel: Moim zdaniem przepisem na sukces jest pasja. Każdy, kto ją ma, jest po prostu spełnionym człowiekiem i wie, czego chce. Dla mnie prawdziwy szef kuchni to osoba przede wszystkim zorganizowana, twórcza i szanująca produkt. Nie musimy być zawodowymi kucharzami – czego jestem dowodem – aby gotować z polotem i miłością. Kulinarny świat jest niesamowitą przygodą, do której zapraszam każdego.

Będąc nierozerwalnie związana z branżą gastronomiczną, z pewnością miała Pani do czynienia z innymi produktami kuchennymi. Jak marka Eldom wygląda na ich tle?

Jestem patriotką. Wspieram polskie marki, za którymi stoją tradycja i doświadczenie. Marka Eldom to dla mnie przede wszystkim niezawodność i doskonały stosunek jakości do ceny.

Czy Pani zdaniem urządzenia Eldomu sprostają wymaganiom najbardziej kreatywnych amatorów kulinarnych?

Jestem tego pewna! Eldom to również różnorodność – niesamowicie bogata oferta sprzętu, kolorów i designu.

Który produkt z oferty firmy Eldom jest Pani ulubionym?

Jest kilka urządzeń, które bardzo lubię. Jednak kiedy muszę wybrać ten jedyny, będzie nim z pewnością wyciskarka wolnoobrotowa Perfect Juicer, używana przeze mnie kilka razy dziennie od ponad roku. Dodam, że mimo upływu czasu dalej wygląda i działa jak nowa.

Który z produktów według Pani jest urządzeniem „must have”, bez którego nie obejdzie się Pani w nowoczesnej kuchni?

Hmm, (uśmiech), każdy szef kuchni nie wyobraża sobie swojej pracy i przygody w kuchni bez niezawodnego noża, więc tutaj odpowiedź może być tylko jedna: doskonały PerfectMix. On zrobi wszystko, czego zapragniemy! Nie tylko pokroi, posieka, rozdrobni, zmiksuje, ale również, podsmaży, udusi, ugotuje tradycyjnie i na parze całą potrawę, w zależności od potrzeb.

A co poleci Pani osobom, które są wiecznie zapracowane i nie mają czasu na przygotowywanie podstawowych posiłków? Czy Eldom oferuje takie produkty, które w jakimś stopniu odciążają użytkownika w żmudnym przygotowywaniu potraw dla całej rodziny?

Sama jestem taką osobą i właśnie produkty Eldomu ułatwiają mi świadome, zdrowe odżywianie, które jest dla mnie bardzo ważne. Tutaj z pomocą ponownie przychodzi Perfect- Mix, dzięki któremu przygotowuję szybkie zielone smoothie rano, genialną ekspresową zupę krem z pomidorów z cynamonem czy rybę z warzywami na parze. Z przyjemnością tworzę wiele oryginalnych receptur na dania, które można wykonać z pomocą tego urządzenia. Każdy może z nich skorzystać, bo jeśli nawet ktoś jeszcze nie posiada PerfectMixa, może je przygotować przy użyciu prostszych, ale równie funkcjonalnych innych urządzeń Eldomu. Poza tym dla mnie, oprócz technicznych udogodnień, bardzo ważne jest czyszczenie sprzętu. Nie może być uciążliwe. Produkty Eldomu są genialne i pod tym względem.

2017-04-25

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket