Dla kogo masażery ręczne?

Dla kogo masażery ręczne?

Dla wszystkich lubiących poręczne, uniwersalne i wygodne urządzenia. Uniwersalność zapewniają wymienne końcówki, odpowiadające za konkretny typ masażu oraz niewielkie gabaryty.

Niektóre modele mają specjalną rączkę czy poręczny uchwyt, inne kształtem przypominają kulę lub niewielką bazę z wypustkami. Podstawowe urządzenia pozwalają na masaż za pomocą wibracji i część z nich uruchamiana jest w momencie kontaktu ze skórą. Inne produkty są przeznaczane do tzw. masażu opukującego z możliwością włączenia ciepła podczerwieni.

Przydatnym rozwiązaniem, jest nie tylko możliwość wyboru rodzaju masażu, ale także jego intensywności. Duże znaczenie ma także sposób zasilania. Większość produktów zasilana jest przewodowo lub za pomocą baterii – ten ostatni rodzaj jest standardowym rozwiązaniem w tzw. minimasażerach. Ciekawostką na rynku, która niedawno pojawiła się w Polsce są specjalne roboty masujące do masowania pleców. Wyposażone są one w czujniki przechylenia zapobiegające spadnięciu robota, dzięki czemu masaż wykonywany jest „automatycznie”. Praktyczną opcją są urządzenia mające obracaną głowicę (o 180°) oraz regulowaną rączkę, ułatwiającą masaż punktowy. Jeśli czyimś królestwem jest łazienka obowiązkowo powinien zakupić model odporny na wodę rozbryzgową.

Masażery ręczne

Masażery ręczne

To dość małe, poręczne urządzenia odpowiadające za masaż wybranych partii ciała. Podstawowe modele pozwalają na masaż za pomocą wibracji i część z nich uruchamiana jest w momencie kontaktu ze skórą. Inne produkty są przeznaczane do tzw. masażu opukującego z możliwością włączenia ciepła podczerwieni. Zazwyczaj wyposażone są w wymienne nasadki masujące. Bardzo ważnym parametrem podczas wybory jest sposób zasilania. Kiedy większość produktów jest zasilana sieciowo, inne mogą działać na baterii – co jest szczególnie przydatne podczas wyjazdu lub relaksu w podróży.

2017-04-20
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket